אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נמאס לכם לשבת במשרד? במיקרוסופט בנו לעובדים בתי עץ במתחם החברה צילום: Microsoft

נמאס לכם לשבת במשרד? במיקרוסופט בנו לעובדים בתי עץ במתחם החברה

ענקית הטכנולוגיה הקימה בקמפוס שלה ברדמונד שלושה בתי עץ שבהם יכולים העובדים להגשים חלום ולעבוד בסביבה קרובה יותר לטבע. "אנשים ממש סופגים את הסביבה והדבר משנה את התפיסה שלהם לגבי העבודה", אמר יוזם הפרויקט

16.10.2017, 18:37 | שירות כלכליסט

עובדי ענקית הטכנולוגיה מיקרוסופט במתחם בעיר רדמונד במדינת וושינגטון, לא יצטרכו יותר להביט מחלון משרדם החוצה ולחלום על סיבה שקרובה לטבע. בשבוע שעבר השיקה החברה כמה בתי עץ בקמפוס, במהלך שנועד לעודד את הקריאטיביות של עובדיה ואת רווחתם. בתי העץ מצויים בין המבנים השונים בקמפוס המיוער המשתרע על פני יותר מ-2 קמ"ר.

קראו עוד בכלכליסט

בתי העץ נבנו בגובה של כ-4 מטרים מהקרקע והם כוללים חלונות תקרה, שקעים נסתרים ואפילו אח בוערת על גז. כרגע שני בתי עץ פתוחים לשימוש והשלישי עתיד להיפתח במועד מאוחר יותר. הבתים כוללים אפילו "קיני עורבים" – מרפסות תצפית.

"עובדים אמרו שאם תהיה להם הזדמנות הם היו מעדיפים לעבוד יותר בחוץ", אמר ראש הפרויקט ברט בוטלר, "הדבר הראשון שבו מבחינים כשנכנסים לאזור הוא השקט המוחלט. אתה מפסיק לדבר ופשוט נהנה להיות שם. אנשים ממש סופגים את הסביבה והדבר משנה את התפיסה שלהם לגבי העבודה ולגבי האופן שבו הם יכולים לעשותה".

בתי העץ כוללים חדרי ישיבות לשימוש כל העובדים ואזורי ישיבה. "אין כאן שום דבר פורמלי. זהו מקום שבו אפשר להירגע, בפנים או בחוץ, לשבת, לעבוד", אומרת ג'ניס דאוסון, מנהלת במיקרוסופט שסייעה לפתח את הרעיון.

בתי העץ נבנו בידי פיט נלסון, המוכר מסדרת הטלוויזיה שלו "Treehouse Masters", שבה הוא מתועד בונה בתי עץ שונים לפי הזמנה ברחבי ארה"ב.

 

 , צילום: Microsoft צילום: Microsoft  , צילום: Microsoft

 , צילום: Microsoft צילום: Microsoft  , צילום: Microsoft
 , צילום: Microsoft צילום: Microsoft  , צילום: Microsoft

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות