אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אימון אישי: מוצאים איזון צילום: יאיר שגיא

אימון אישי: מוצאים איזון

אימון היט עם אריקה גרישפין מחזק ביעילות כל צד בגוף בנפרד

17.10.2017, 08:21 | סיון אבוקאי
להתאמן לצדה של אריקה גרישפין, מיס פיטנס לשנת 2015, פירושו להבין שענף הרמת המשקולות לא מיועד רק לגברים חסונים בגיל 20, אלא גם לנשים כמו גרישפין, אמא לשלוש בנות. האימון עם גרישפין נקרא אימון Split Hiit - אימון אינטרוואלים המשלב בתוכו עבודה אירובית ואנאירובית, והוא בנוי מרצף יחידות זמן אשר במסגרתו משלבים תרגילים שונים המעלים את הדופק ומחזקים את השרירים כמו קפיצה על חבל ותרגול על עבודת TRX.

אימון היט. התרגילים משלבים גם קואורדניציה, יציבה ותפיסת מרחב, צילום: יאיר שגיא אימון היט. התרגילים משלבים גם קואורדניציה, יציבה ותפיסת מרחב | צילום: יאיר שגיא אימון היט. התרגילים משלבים גם קואורדניציה, יציבה ותפיסת מרחב, צילום: יאיר שגיא

באימוני ההיט בדרך כלל תרגילי הכוח נעשים כשעובדים על שני צדי הגוף במקביל. זהו אימון מוכר ונפוץ היום בעולם הכושר, אך גרישפין החליטה לייעל את השיטה: בתוך מסגרת הזמן היא שמה דגש על תרגול וחיזוק של כל צד בגוף בנפרד, וזה הופך את האימון ליעיל וממוקד יותר. למשל: התחלנו את השיעור בקפיצות עם ידיים לצדדים ועברנו לעבודת מכרעים פעם בצד ימין ופעם בצד שמאל. העבודה הממוקדת על כל צד בגוף בהחלט הביאה למיצוי הכוח של כל חלק ולעבודה מדויקת יותר. ככל שהתקדמנו עם השיעור, התרגילים הפכו למורכבים יותר ושילבו בתוכם קואורדניציה, יציבה ותפיסת מרחב. גרישפין מנהלת את הסטודיו ביחד עם אור סיבוני ואור תורג'מן.

פרטים: 304–384 שקל מינוי חודשי לפי מספר חודשי הרשמה, אימון ניסיון ללא תשלום, יד חרוצים 19 אזור התעשייה החדש פולג נתניה.

מד קלוריות: באימון של שעה שורפים 300–500 קלוריות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות