אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מי אמר שטיסה צריכה להיות סיוט? אלה חברות התעופה הטובות בעולם צילום: airbus

מי אמר שטיסה צריכה להיות סיוט? אלה חברות התעופה הטובות בעולם

מגזין התיירות "קונדה נסט טרוולר" דירג את חברות התעופה עפ"י משאל בין 300 אלף קוראים. אייר ניו זילנד זכתה בבכורה זו השנה השנייה ברציפות והקדימה את קטאר איירווייז, סינגפור איירליינס ואמירייטס

19.10.2017, 22:23 | שירות כלכליסט

אייר ניו זילנד הוכתרה כחברת התעופה הטובה ביותר בעולם, כך עולה מרשימת הזוכים הזוכים בתחרות נבחרי הקוראים השנתית של מגזין הטיולים "קונדה נסט טרוולר". 300 אלף קוראים השתתפו ובחרו את הזוכים, בתחרות המתקיימת זה 30 שנה.

מלבד אייר ניו זילנד, שזכתה זו השנה השנייה ברציפות, חברות תעופה מהמזה"ת ואסיה דורגו במקומות גבוהים. כך נבחרה קטאר איירוויז במקום השני, כשאחריה מדורגות סינגפור איירליינס ואמירייטס של איחוד האמירויות הערביות.

במקום החמישי מדורגת סוויס, חברת התעופה המובילה באירופה, כשווירג'ן אוסטרליה ו-וירג'ן אטלנטיק של המיליארדר ריצ'ארד ברנסון, חולשות על המקומות השישי והשביעי, בהתאמה.

במקום השמיני מתמקמת נציגות אסייתית נוספת - אסיאנה הדרום קוריאנית. אג'יאן איירליינס, חברת התעופה הלאומית של יוון במקום התשיעי, וקתאי פסיפיק, חברת התעופה של הונג קונג סוגרת את העשירייה הראשונה.

אייר ניו זילנד, שמוכרת בזכות סרטונים משעשעים של הדיילים שלה כולל מחווה לסרטי שר הטבעות, זכתה בבכורה הודות לנוחות של המושבים במטוסיה והמרווח לרגליים. החברה מציעה גם במחלקת תיירים מושבים שאפשר להשעין אחורה עד למצב שכיבה. 

גם סינגפור איירליינס (כאמור במקום השלישי) זכתה למיקום הגבוה הודות לנוחות יחסית, וכן בזכות מערכת בידור משודרגת שמספקת הזדמנויות צפייה מורחבת לכל המחלקות.

בדירוג הנרחב יותר של 20 החברות המובילות מופיעות גם ארבע חברות שטסות לישראל: KLM במקום ה-20, לופטהנזה הגרמנית במקום 19, טורקיש איירליינס במקום 15 וקוריאן אייר במקום 11.

ואלה עשר החברות הטובות ביותר:

10. קתאי פסיפיק, הונג קונג

10. קתאי פסיפיק, הונג קונג, צילום: Cathay 10. קתאי פסיפיק, הונג קונג | צילום: Cathay 10. קתאי פסיפיק, הונג קונג, צילום: Cathay
 

9. אג'יאן (Aegean), יוון  

9. Aegean, יוון, צילום: greece-is 9. Aegean, יוון | צילום: greece-is 9. Aegean, יוון, צילום: greece-is
 

8. אסיאנה, דרום קוריאה  

8. אסיאנה, דרום קוריאה, צילום: ויקיפדיה 8. אסיאנה, דרום קוריאה | צילום: ויקיפדיה 8. אסיאנה, דרום קוריאה, צילום: ויקיפדיה
 

7. וירג'ין אטלנטיק  

7. וירג 7. וירג'ין אטלנטיק | צילום: Virgin 7. וירג
 

6. וירג'ין אוסטרליה  

6. וירג 6. וירג'ין אוסטרליה | צילום: Tripadvisor 6. וירג
 

5. Swiss, שווייץ  

5. swiss, שווייץ, צילום: Swiss 5. swiss, שווייץ | צילום: Swiss 5. swiss, שווייץ, צילום: Swiss
 

4. אמירייטס, דובאי  

4. אמירייטס, דובאי, צילום: Emirates 4. אמירייטס, דובאי | צילום: Emirates 4. אמירייטס, דובאי, צילום: Emirates
 

3. סינגפור איירליינס  

3. סינגפור איירליינס, צילום: רויטרס 3. סינגפור איירליינס | צילום: רויטרס 3. סינגפור איירליינס, צילום: רויטרס
 

2. קטאר איירליינס  

9. קטאר איירווייז, צילום: Qatar Airways 9. קטאר איירווייז | צילום: Qatar Airways 9. קטאר איירווייז, צילום: Qatar Airways
 

1. אייר ניו זילנד

1. אייר ניו זילנד, צילום: air new zealnd 1. אייר ניו זילנד | צילום: air new zealnd 1. אייר ניו זילנד, צילום: air new zealnd
 
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
עם רוב של נוסעים ישראלים כל חברה היא סיוט
חזרנו מישראל לאוסטרליה עם קתאי פיפיק, חברה מצוינת. אבל מה זה שווה כשהשכנים שלך לטיסה הם חבורת מהנדסים בני 40 שמדברים בקולי קולות ומתנהגים כמו חבורת בני 17 באוטובוס לאילת. מהנדסים, לא ערסים. רק בטיסת ההמשך מהונג קונג למלבורן יכולנו להירגע, כשהשכנים שלנו היו תלמידים שחזרו מטורניר ספורט, והתנהגו כמו בני אדם מתורבתים.
רון ממלבורן  |  28.10.17
20.
כל מי שאומר אז פשוט אל טיסו אלעל
אלעל היא מפעילת הטיסות העיקרית ולכן אי ברירה לסוע איתה. אני בטוח שאם היו אורכים סקר מסודר - אלעל הייתה נבחרת כחברה השנואה היותר בעולם התעופה (גם זרים שמגיעים לישראל מתעבים אותה, למעט חרדים) פשוט כשלון בכל היבט מהשירות עד למחיר. מחכה ליום שיבטלו את הסכם הקוד שייר איתה - בו חברות בין היתר דלתא וסוויס, מאותה רגע היא תפשוט רגל ושלום על ישראל.
אהרון  |  24.10.17
לכל התגובות