אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכל וובי שרון גילר הודח מתפקידו בחשד לאי סדרים צילום: כפיר סיון

מנכל וובי שרון גילר הודח מתפקידו בחשד לאי סדרים

המשנה למנכ"ל ערן אורן יחליפו בתפקיד. חברת וויט מאונטיין האמריקאית, בעלת השליטה בוובי, חשדה כי המנכ"ל הציג הכנסות מנופחות במטרה להגדיל בונוסים. ההתפתחות צפויה לעכב את הפיכת וובי לחבר בורסה

18.10.2017, 11:12 | רחלי בינדמן

חברת הביטוח ווייט מאונטיין הדיחה את מנכ"ל וובי שרון גילר, מייסד ומנכ"ל אתר השוואת הביטוחים - ומינתה במקומו את מי שמונה לפני כמה חודשים כמשנה למנכ"ל, ערן אורן.  

קראו עוד בכלכליסט

החברה האמריקאית ווייט מאונטיין מחזיקה ב90% מהחברה, ועוד 10% מוחזקים על ידי גילר. בחודשים האחרונים החלו האמריקאים לחשוד כי גילר מעביר להם נתוני הכנסות מנופחים, במטרה להגדיל את הבונוסים המגיעים לו. 

במקור מונה ערן אורן לתפקיד משנה במטרה שיחליף את גילר, שאמור היה להיות ממונה ליו"ר החברה - מינוי שלא צפוי לצאת לפועל לנוכח ההתפתחויות. בווייט מאונטיין מעוניינים לרכוש את החזקותיו של גילר ולהוציאו מהחברה. וויט מאונטיין השלימו רכישת רוב הבעלות באתר השוואת הביטוחים במאי 2012 מידי קרן ההשקעות קלע של אמיר ברמלי שמאז הוגש נגדו כתב אישום בחשד למרמה בפעילותו בקרן.

החשדות כנגד גילר והחלפתו באורן צפויים לעכב מהלך אסטרטגי חשוב בוובי - הצטרפותה כחבר בורסה בתל אביב, במטרה להקים מערכת מסחר אלקטרוני לציבור.

מגילר טרם נמסרה תגובה.

שרון גילר , צילום: כפיר סיון שרון גילר | צילום: כפיר סיון שרון גילר , צילום: כפיר סיון

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות