אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיקרוסופט מתרחבת בגאווה: תעניק 12 מלגות לימודים לטרנסג'נדרים צילום: microsoftproductreviews.com

מיקרוסופט מתרחבת בגאווה: תעניק 12 מלגות לימודים לטרנסג'נדרים

פרויקט המלגות החל בחודש הגאווה האחרון בשיתוף עם ארגון מעברים והוא כולל קמפיין גיוס המונים במסגרתו נאספו עד כה 36 אלף שקל. ענקית הטכנולוגיה התחייבה על הכפלת הסכום שייאסף כדי לאפשר את הגדלת מספר המלגות שיוענקו

18.10.2017, 14:36 | עמרי מילמן

חברת מיקרוסופט הודיעה כי תעניק השנה 12 מלגות לימודים מלאות להשכלה גבוהה עבור צעירים מהקשת הטרנסג'נדרית.

קראו עוד בכלכליסט

פרויקט המלגות החל בחודש הגאווה האחרון וכלל תשע מלגות לימוד, לאור הצלחתו החליטה החברה להמשיך לשנה נוספת. במקביל הוביל ארגון מעברים בשבועות האחרונים קמפיין לגיוס תמיכה מהציבור הרחב ובמסגרתו נאספו עד כה 36 אלף שקלים. החברה הודיעה כי בנוסף לשש מלגות מלאות היא תכפיל את הסכום שנאסף כתרומה מהציבור הרחב מה שיאפשר חלוקה של 12 מלגות בסך הכל שיוענקו על פי קריטריונים קבועים מראש. הגיוס מהציבור יימשך עד סוף השבוע.

המלגות ניתנות במסגרת שיתוף הפעולה בין ארגון GLEAM וחברת מיקרוסופט לבין ארגון "מעברים". במייקרוסופט מציינים כי ארגון GLEAM מאגד את העובדים הלהט"בים במיקרוסופט ושותף בהובלת המהלכים שעורכת החברה סביב אירועים מרכזיים של הקהילה הלהט"בית ובכלל זה משאית עליה לקחה חסות במצעד הגאווה האחרון בתל אביב, תמיכה במצעד הגאווה בירושלים, שיתוף פעולה עם המרכז העירוני הגאה בתל אביב והענקת המלגות בשיתוף ארגון "מעברים".

מצעד הגאווה בתל אביב בקיץ האחרון. מיקרוסופט נתנה חסות למשאיות, צילום: מיטל דיין מצעד הגאווה בתל אביב בקיץ האחרון. מיקרוסופט נתנה חסות למשאיות | צילום: מיטל דיין מצעד הגאווה בתל אביב בקיץ האחרון. מיקרוסופט נתנה חסות למשאיות, צילום: מיטל דיין

קובי מימון יו"ר GLEAM ישראל: "חברות וחברי הקהילה הטרנסג'נדרית סובלים מאפליה וקיפוח, רבים מהם מנודים על ידי משפחותיהם ואינם זוכים לכל תמיכה שהיא. אין פלא שאחוזי האובדנות בקרב צעירות וצעירים מהקשת הטרנסג'נדרית הם מהגבוהים ביותר. המטרה שלנו יחד עם ארגון מעברים היא העצמה של חברות וחברי הקהילה, ומתן הזדמנות שווה בלימודים, בתעסוקה ובהשתלבות חברתית. זה צעד ראשון וחשוב כדי לבנות קהילה חזקה ותומכת".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות