אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המלצות סופ”ש צילום: HICHEM DAHES, JEAN POLAR

המלצות סופ”ש

אריק סיני מציין 40 שנות קריירה, זובין מהטה חוגג 80, האגודה לסוכרת נעורים מתרימה באירוע ספורט ובלגים רוקדים בעירום

19.10.2017, 09:10 | מאיה נחום שחל והילה דביר

מחול: להקת המחול ט'ור של הכוריאוגרף הבלגי טיירי סמיתס עם המופע "נשמה בוערת". 11 גברים רוקדים בעירום מתמשך החושף את גופם אל תוך הנשמה הבוערת. הרקדנים עושים שימוש בגופם, בנשימותיהם ובקולם. פרטים: חמישי, 21:00, סוזן דלל תל אביב. 249-299 שקל. (הכניסה מגיל 18).

תערוכה: תערוכת "מרווחים" שכל הכנסות המכירות לטובת תמיכה בפעילים פוליטיים בישראל/פלסטין. יציגו כ־100 אמנים בהם ציבי גבע, ציונה שמשי, נחום טבת, דגנית ברסט ועוד. פרטים: חמישי, 20:00, גלריית מנשר, תל אביב.

להקת המחול ט להקת המחול ט'ור של הכוריאוגרף הבלגי טיירי סמיתס | צילום: HICHEM DAHES, JEAN POLAR להקת המחול ט

לכל המשפחה: האגודה לסוכרת נעורים באירוע הספורט השנתי "מסע לעתיד מתוק" עם מסלולי רכיבת אופניים, ריצה והליכה אתגריים ולמשפחות. כל ההכנסות מהאירוע יועברו לטובת מציאת מרפא לסוכרת מסוג 1 ושיפור איכות חיי החולים. פרטים: שישי, במיני פארק ישראל בלטרון. 100־50 שקל (תלוי במסלול).

מוזיקה: אריק סיני בסיבוב הופעות חדש לרגל 40 שנות יצירה עם מיטב להיטיו בגיטרה ישנה ,מסתובב ושר, צל כבד. פרטים: שישי, 21:30, אולם צוקר החדש בהיכל התרבות תל אביב. 134 שקל.

קונצרט: מחווה לזובין מהטה לרגל יום הולדתו ה-80 עם הסרט הדוקומנטרי "זובין מהטה חובק עולם" של הבמאית בטינה ארהרדט. בנוכחות המאסטרו והבמאית. פרטים: שבת, 11:00, סינמטק ירושלים. 90 שקל.

 נעלי הטניס של Bensimon. במחיר של 99 שקל, צילום: HICHEM DAHES, JEAN POLAR נעלי הטניס של Bensimon. במחיר של 99 שקל | צילום: HICHEM DAHES, JEAN POLAR  נעלי הטניס של Bensimon. במחיר של 99 שקל, צילום: HICHEM DAHES, JEAN POLAR

מכירה: אתר מותגי הפרימיום AKA יקיים מכירה של נעלי הטניס של Bensimon מהמהדורות המיוחדות. כל הנעליים ב-99 שקל במקום 279 שקל. פרטים: חמישי־שבת, aka-online.co.il.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות