אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טלוויזיה Out, מובייל In: סנאפ ו-NBC מקימות חברת תוכן

טלוויזיה Out, מובייל In: סנאפ ו-NBC מקימות חברת תוכן

שתי החברות, שכבר משלבות זרועות ומציגות מהדורת חדשות בסנאפצ'ט, ירחיבו את השת"פ; החברה החדשה תייצר תוכניות מקור עבור משתמשי האפליקציה, שרובם בני נוער המרבים לצרוך תוכן במובייל

18.10.2017, 16:57 | יואב סטולר
סנאפ הולכת צעד נוסף קדימה בקרב של ענקיות הטכנולוגיה על עתיד עולם התוכן הדיגיטלי: מפעילת סנאפצ'ט הודיעה היום על שותפות עם NBC Universal באולפן תוכן דיגיטלי חדש. הוא נועד לייצר תוכן ייעודי עבור Snap Show, פלטפורמת הווידאו העצמאית שלה.

קראו עוד בכלכליסט

NBC Universal, שהשקיעה כבר 500 מיליון דולר בסנאפ לקראת ההנפקה במרץ 2017, תסייע לשותפתה לייצר תוכניות מקוריות עבור קהל היעד של סנאפ - צעירים המרבים לצרוך תוכן בסמארטפונים. "בעוד שהקהל במובייל ממשיך לגדול, אנו שמחים להרחיב את סוג התוכן שאנו יכולים לפתח", אמרו בחברת ההפקות.

אפליקציית סנאפצ אפליקציית סנאפצ'ט | צילום: בלומברג אפליקציית סנאפצ

שתי החברות ביצעו לפחות שלושה שיתופי פעולה במסגרת התכנים המועלים בפלטפורמה של סנאפצ'ט, במסגרתם הועלו תוכנית חדשות יומית בשם Stay Tuned ותוכנית בידור מערוץ E בשם The Rundown.

באוגוסט האחרון דיווחה סנאפ כי Stay Tuned צברה יותר מ-29 מיליון צופים מאז השקתה ביולי. כמו כן, על פי נתוני החברה המפעילה את השירות, יותר מ -40% מהצופים צפו בתוכנית לפחות שלושה ימים בשבוע.

סנאפ אינה היחידה אשר מרחיבה את מאמציה בתחום הפקות המקור: בחודשים האחרונים החלו חברות טכנולוגיה שונות לתעדף תקציבים גדולים, לחתום על שיתופי פעולה ואף לרכוש אולפנים הוליוודים כדי להתייצב בקדמת מהפכת התוכן ואופן צריכתו. נטפליקס, למשל, הודיעה השבוע שתשקיע בין 7 ל-8 מיליארד דולר ביצירת תוכן מקור בשנה הבאה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות