אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרשת השחיתות בצה"ל: קצין ונגד מחיל האוויר נעצרו בחשד למעורבות צילום: shutterstock

פרשת השחיתות בצה"ל: קצין ונגד מחיל האוויר נעצרו בחשד למעורבות

החשודים נעצרו הבוקר לאחר שבתחילת השבוע עוכבו לחקירה 12 חשודים בהם קצינים בצה"ל ועובדי חברה אזרחית המספקת שירותי תשתיות לבסיסי צה"ל

19.10.2017, 10:16 | זוהר שחר לוי

קצין בדרגת סרן ונגד בחיל האוויר נעצרו הבוקר (ה') בחשד שהיו מעורבים בפרשת השוחד והמרמה בצה"ל שנחשפה בתחילת השבוע. המשטרה תבקש להאריך את מעצרם בבית משפט השלום בראשון לציון.

בתחילת השבוע עוכבו לחקירה 12 חשודים, בהם קצין בדרגת סא"ל, קצין בדרגת רס"ן ועובדי חברה אזרחית המספקת שירותי תשתית לבסיסי צה"ל. במשטרה חושדים כי המעורבים הוציאו מהצבא במרמה סכומי עתק לאורך שנים, על ידי דרישת תשלום עבור עבודות שלא בוצעו.

על פי החשד, קציני הצבא שמתוקף תפקידם נדרשו לפקח אחר המכרזים וקבלת השירות בבסיסים השונים, היו שותפים להוצאת כספים מהצבא בשיטה האמורה.

 , צילום: שאטרסטוק צילום: שאטרסטוק  , צילום: שאטרסטוק

מעצרם של חמישה חשודים מתוך ה-12 הוארך באותו היום בבית משפט השלום בראשון לציון וחשוד נוסף שוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים.

על החקירה הוטל צו איסור פרסום האוסר לפרסם את פרטי החקירה, את שמות החשודים או כל פרט העלול להביא לזיהויים וכן את שם החברה המעורבת.

שני העצורים החדשים יובאו לדיון בבית משפט השלום בראשון לציון, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרם. בנוסף תבקש המשטרה להאריך פעם נוספת את מעצרם של כמה מהחשודים שנעצרו בתחילת השבוע.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות