אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פייסבוק שוב תשנה את הפיד, תכניס את תכונת Explore גם לדפדפן צילום: איי אף פי

פייסבוק שוב תשנה את הפיד, תכניס את תכונת Explore גם לדפדפן

התכונה החדשה תציג לכם תכנים שהרשת החברתית חושבת שיעניינו אתכם, על חשבון תכנים של חברים ועמודים אחריהם אתם עוקבים. המטרה: להאריך את משך השימוש בשירותי החברה, מה שייקר את הפרסום בהם

19.10.2017, 19:21 | יואב סטולר
פייסבוק החלה לבחון את פיד ה-Explore גם בגלישה במחשב, לקראת השקתו הסופית שצפויה בקרוב. התכונה החדשה שמציעה הרשת החברתית למשתמשים הינה הרחבה של הפיד המקורי שלנו, אלא שבאקספלור לא יוצגו בפנינו פוסטים של החברים שלנו והעמודים אחריהם אנו עוקבים.

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת הפיד החדש נחשף המשתמש למגוון רחב של פוסטים מכל רחבי העולם, אך אלו לא יופיעו באקראיות אלא בהתבסס על העדפותיו והתנהלותו ברשת. כך למשל, אם אתם עוקבים אחרי עמודי חדשות כלכליים תחשפו באקספלור למגוון רחב של מאמרים, וידאו, תמונות וסיפורים כלכליים מגורמים שונים בהם גופי חדשות, מחקר, אושיות רשת ועוד.

מה מעניין אותך? לא משנה, פייסבוק תחליט לבד, צילום: The Telegraph מה מעניין אותך? לא משנה, פייסבוק תחליט לבד | צילום: The Telegraph מה מעניין אותך? לא משנה, פייסבוק תחליט לבד, צילום: The Telegraph

עד כה, פייסבוק הטמיעה את האופציה הזו רק באפליקציית המובייל ובגלישה אתר המותאם. עם זאת, לפי דיווחים החברה מתכוונת לשחרר באופן רשמי את היישום החדש והכנסתו לשימוש על גבי המחשבים הינה צעד מהותי לקראת ההשקה.

האקספלור הוא חלק חשוב מהמרדף האינסופי שמנהלת פייסבוק אחר זמני שימוש ארוכים יותר של כל גולש - מה שייקר את מחירי הפרסום בה. יתכן שהצגת עוד תוכן תימצא רלוונטית עבור חלק מהמשתמשים - בעוד אחרים יתעצבנו על כך שבמקום לצפות במה שמעניין אותם, מציגה להם פייסבוק תכנים אחרים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות