אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Intezer גייסה 8 מיליון דולר בהובלת אינטל

Intezer גייסה 8 מיליון דולר בהובלת אינטל

חברת הסייבר פיתחה טכנולוגיה שמחקה את פעילות המערכת החיסונית בגוף, לצורך זיהוי מתקפות מתקדמות ברשתות ארגוניות. בסבב הגיוס השתתפו גם קרן מאגמה וסמסונג Next

19.10.2017, 21:00 | מאיר אורבך

חברת הסייבר אינטזר (Intezer) גייסה 8 מיליון דולר בסבב ראשון בהובלת Intel Capital בשיתוף Magma ו-Samsung NEXT. השקעה זו תשמש להרחבת מאמצי המכירות הגלובליים של החברה ולפתיחת הזדמנויות חדשות בשווקי היעד. אינטל קפיטל מצטרפת למאגמה, נקסט ואלון כהן, מייסד ומנכ"ל סייברארק לשעבר, שהשקיעו בחברה לפני שנה.

קראו עוד בכלכליסט

אינטזר הוקמה ב-2015 על ידי איתי טבת המכהן כמנכ"ל, לשעבר ראש צוות התגובה של צה"ל לאירועי סייבר (IDF CERT) ; רועי הלוי, (סמנכ"ל טכנולוגיות), לשעבר ארכיטקט לפתרונות הגנה בסייבר לצה"ל ואלון כהן. החברה מפתחת פתרונות אבטחת מידע שמחקים לטענתה את אופן הפעולה של המערכת החיסונית הביולוגית, במטרה להגן מפני נוזקות ולהאיץ תהליכי תגובה באירועי סייבר.

 
עובדי אינטזר
עובדי אינטזר

לדברי איתי טבת, מייסד ומנכ"ל: "אינטזר פיתחה טכנולוגיה לאיתור שימוש חוזר של קוד, אשר בפועל מבצעת 'מיפוי גנטי' לתוכנות. בעזרת טכנולוגיה זו, אנו מסוגלים לזהות כל פיסת קוד שרצה בארגון, מה שמאפשר לנו לאתר את מתקפות הסייבר המתוחכמות ביותר ולעזור לצוותי אבטחת המידע להגיב באופן מיידי". הטכנולוגיה של אינטזר כבר הוכיחה את עצמה בזיהוי מתקפות מתוחכמות בעלות פרופיל גבוה כגון WannaCry, Turla ו-NotPetya.

"הגנה מפני תקיפות מתקדמות ומתוחכמות היא אחת הבעיות הגדולות ביותר העומדות בפני ארגונים וממשלות כיום", אמר ריק אצ'ווריה, סגן נשיא בקבוצת התוכנה והשירותים ומנהל כללי של חטיבת אבטחת הפלטפורמות באינטל העולמית. "הגישה החדשנית והייחודית של אינטזר העוסקת בשכפול מערכת החיסון הביולוגית לעולם הסייבר מעלה את הרף, ומאפשרת להתמודד עם הקצב המהיר ורמת התחכום של איומי הרשת".

עד כה, גייסה אינטזר 10 מיליון דולר והיא מעסיקה 15 עובדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות