אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל ספקית הסלולר הגדולה בקנדה: "הביקוש לאייפון 8 - אנמי" צילום: רפאל קאהאן

מנכ"ל ספקית הסלולר הגדולה בקנדה: "הביקוש לאייפון 8 - אנמי"

ככל הנראה, הצרכנים ממתינים להגעתו לחנויות של דגם X היוקרתי יותר; מנכ"ל רוג'רס, ג'ו נטלה: "התכונה שהכי מרגשת אנשים היא יכולת המציאות המוגברת (AR) שזמינה גם ל-8 וגם ל-X"

20.10.2017, 12:09 | עומר כביר

עוד עדויות לפתיחה חלשה לאייפון 8: מנכ"ל ספקית הסלולר הגדולה בקנדה, רוג'רס, אמר שהביקוש לאייפון 8 הוא "אנמי".

קראו עוד בכלכליסט

באירוע שערכה בספטמבר חשפה אפל שלושה דגמי אייפון חדשים: האייפון 8 והאייפון 8 פלוס, שמהווים שדרוג סטנדרטי לאייפונים 7 ו-7 פלוס, והאייפון X, דגם פרימיום חדש בעיצוב שונה לחלוטין ועם יכולות בלעדיות. בשעה שדגמי ה-8 ו-8 פלוס הגיעו לחנויות כבר בסוף ספטמבר, ה-X צפוי להגיע רק בחודש הבא.

אירוע החשיפה של האייפון 8 אירוע החשיפה של האייפון 8 אירוע החשיפה של האייפון 8

כתוצאה, נראה שצרכנים רבים ממתינים להגעת הדגם היוקרתי יותר, מה שפוע במכירות הדגמים שכבר נמצאים בחנויות. בתחילת השבוע, אמרה ספקית הסלולר AT&T לרויטרס כי ה-8 וה-8 פלוס מכרו 900 אלף יחידות פחות מה-7 וה-8 פלוס בתקופה המקבילה לאחר ההשקה.

כעת, אומר מנכ"ל רוג'רס, ג'ו נטלה, בשיחה עם משקיעים שהביקוש לדגמים שכבר בשוק לא גבוה במיוחד: "אנליסטים אמרו שמדובר בהתפתחות הדרגתית ולא מהפכנית לעומת הדורות הקודמים. ומה שאנחנו רואים זה יותר תיאבון אנמי לאייפון 8 כרגע. יש הרבה ציפייה לאייפון X ולמה שהוא מציע. התכונה שהכי מרגשת אנשים היא יכולת המציאות המוגברת (AR) שזמינה גם ל-8 וגם ל-X".

חרף הציפייה הגבוהה לאייפון X, נטלה הביע חשש מבעיות אספקה שיגבילו את מכירות המכשיר. "השאלה היא כמה מפעילות האייפון X תתרחש ברבעון הרביעי לעומת הרבעון הראשון של השנה הבאה", הוא אמר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות