אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לן בלווטניק במגעים מתקדמים לרכישת חברת ההפקות של הארווי ויינשטיין צילום: בלומברג

לן בלווטניק במגעים מתקדמים לרכישת חברת ההפקות של הארווי ויינשטיין

טוויסט מעניין בפרשת התקיפות המיניות שהובילה לבעיטתו של המפיק הוותיק מהחברה שהקים? בעל השליטה בכלל ומבעלי ערוץ 10 הגיש הצעה לרכישת החברה. שותפו לרכישה עשוי להיות רון ברקל, בעלי קרן פרייבט אקוויטי המנהלת נכסים ב-30 מיליארד דולר

20.10.2017, 22:26 | שירות כלכליסט

ליסה בארץ החלאות למה עורכת הדין שנלחמת בהטרדות עבדה עם הארווי ויינשטיין? ליסה בלום, מעורכות הדין הידועות בארה"ב, ייצגה נפגעות תקיפה מינית, רדפה מטרידים מפורסמים והובילה את המאבק על הביטחון והחופש של נשים - עד שהודיעה שהיא הולכת לייצג את התוקף הסדרתי הארווי ויינשטיין. בראיון בלעדי למוסף כלכליסט, בעיצומה של הדרמה, היא מנסה להסביר למה דווקא החלטתה השנויה במחלוקת יכולה לצמצם את תרבות האונס, כמה מורכב המאבק הזה, ומדוע אפילו טראמפ לא יפגע במהפכה שיצאה לדרך צח יוקד, ניו יורק, 49 תגובותלכתבה המלאה

המיליארדר לן בלווטניק, בעל השליטה בכלל תעשיות ומבעלי ערוץ 10, מנהל מגעים מתקדמים לרכישת חברת ההפקות של הארווי ויינשטיין. כידוע, ויינשטיין עצמו עומד בימים אלה במוקד פרשת תקיפות מיניות שמסעירה את הוליווד.

בימים האחרונים מסר וינשטיין לדירקטוריון החברה שלו - TWC - כי המיליארדר האמריקאי-אוקראיני הגיש הצעה לרכישת החברה עם רון ברקל, בעלי קרן הפרייבט אקוויטי יוקאיפה.

ויינשטיין. מבול של האשמות על הטרדות ותקיפות מיניות, צילומים: איי פי ויינשטיין. מבול של האשמות על הטרדות ותקיפות מיניות | צילומים: איי פי ויינשטיין. מבול של האשמות על הטרדות ותקיפות מיניות, צילומים: איי פי

ווינשטיין מסר את המידע בשיחה עם הדירקטוריון ביום שלישי, שבה הוא גם הודיע באופן רשמי על עזיבתו את החברה בעקבות פרשת ההטרדות והתקיפות המיניות שבה הסתבך.

מוקדם יותר השבוע מסרה TWC כי היא נמצאת במו"מ עם קרן הפרייבט אקוויטי קולוני שהביעה התעניינות ברכישת החברה. מכירתה של TWC עלתה על הפרק לאחר שרשרת של ביטולי פרויקטים, שבהם היא היתה מעורבת בעקבות גל ההאשמות שעלו נגד ווינשטיין.

בלווטניק הוא בעלי קבוצת Access industries ואחד מבעלי RGE, שמחזיקה בבעלות על ערוץ 10. הונו הוערך השנה על ידי המגזין פורבס בכ-20 מיליארד דולר, מה שמציב אותו במקום ה-40 ברשימת עשירי העולם של המגזין. קרן יוקאיפה של ברקל מנהלת נכסים בשווי של 30 מיליארד דולר, בין היתר בענף המרכולים. ברקל היה מעורב בעבר בהפקות הוליוודיות. הונו מוערך ב-1.55 מיליארד דולר על ידי פורבס, והוא מדורג במקום ה-235 ברשימת עשירי העולם של המגזין.

ברקל הכחיש ל"הוליווד ריפורטר" את הדיווחים כי הוא ובלווטניק במו"מ לרכישת חברת ההפקות של ווינשטיין.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות