אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הסכם אסטרטגי לחברת הסייבר הישראלית enSilo צילום: LinkedIn

הסכם אסטרטגי לחברת הסייבר הישראלית enSilo

במסגרת הסכם חדש אינסיילו תשלב את הטכנולוגיה שפיתחה בתוכנותיה של המומחית האירופית בניהול סביבות עבודה Matrix42. "הם בחרו בנו כשותף הבלעדי שלהם בתחום אבטחת המידע כיוון שהביצועים והאפקטיביות שלנו היו טובים מפתרונות אחרים בשוק"

22.10.2017, 18:40 | מאיר אורבך
חברת הסייבר הישראלית אינסיילו (enSilo) תשלב את הטכנולוגיה שלה בתוכנה של Matrix42, האירופית המתמחה בניהול סביבות עבודה דיגיטליות. במסגרת ההסכם Matrix42 תשלב את יכולות הפלטפורמה של אינסיילו אל תוך חבילת ניהול סביבות העבודה הדיגיטליות המסופקות ומשורתות על ידה כיום.

קראו עוד בכלכליסט

כמו כן, תוכל גם Matrix42 למכור את הפתרון מנוהל הענן, וקל המשקל של אינסיילו כספק משנה (reseller) במרכז אירופה. על פי הערכות צפויה החברה הישראלית לרשום הכנסות של עשרות מיליוני דולרים מההסכם.

לדברי מנכ"ל אינסיילו, רועי קתמור, "Matrix42 ביצעו מספר מבדקים על מנת לבחון מספר פתרונות אבטחת מידע, אשר כללו את מדידת יעילותם כנגד מתקפות מתקדמות ואת קלות הניהול, השימוש והאינטגרציה. הם בחרו באינסיילו כשותף הבלעדי שלהם בתחום אבטחת המידע כיוון שהביצועים והאפקטיביות שלנו היו טובים מפתרונות אחרים בשוק".

סייבר אבטחת מידע האקרים סייבר אבטחת מידע האקרים סייבר אבטחת מידע האקרים

אינסיילו מציעה פלטפורמה מקיפה להגנה על תחנות קצה, אשר עוצרת בזמן אמת תקיפות זדוניות טרם ובמהלך פעילותן. הפלטפורמה מציעה אוטומציה וניצוח מלא על זיהוי, חסימה ותגובה בזמן אמת כנגד מתקפות מודרניות כגון נוזקות ממוקדות, תוכנות כופר, ודרכי פעולה נטולות קבצים, מבלי להכביד על צוותי ה IT והאבטחה הארגוניים.

לחברת Matrix42 3,000 לקוחות בכל העולם, כולל BMW , Infineon ו־Carl Zeiss, והיא מנהלת כ-3 מליון תחנות עבודה בעזרת מערכות ניהול סביבות עבודה קנייניים.ל-Matrix42 משרדים בשמונה מדינות: גרמניה, אוסטריה, שוויץ, צרפת, הולנד, אנגליה, אוסטרליה וארה"ב. מטה החברה ממוקם בפרנקפורט, גרמניה.

חברת הסייבר שהוקמה ב 2014 גייסה עד היום 34 מיליון דולר בין היתר מלייטספיד ונצ׳ר פרטנרס, כרמל ונצ׳רס ורמברנדט ונצ׳ר פרטנרס. מייסדי החברה הם רועי קתמור- מנכ"ל החברה, אודי יאבו - סמנכ"ל הטכנולוגיות, תומר ביטון - סמנכ"ל המחקר ועידו קלזון - סמנכ"ל הפיתוח.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות