אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עמותת 8200 ואלטשולר שחם בשת"פ ייעוץ לסטארט-אפים

עמותת 8200 ואלטשולר שחם בשת"פ ייעוץ לסטארט-אפים

פירמת שוק ההון ויוצאי יחידת המודיעין המובילה, שבאמתחתם האקסלרטור 8200 EISP, חוברים יחד לטובת שירות ייעוץ משולב עבור סטארט-אפים ישראלים. בנוסף לניסיון אלו מציגים שותפים מובילים נוספים

22.10.2017, 16:31 | מאיר אורבך
עמותת בוגרי יחידת 8200, המפעילה את האקסלרטור 8200 EISP, תשתף פעולה עם אלטשולר שחם בנפיטס, המתמחה במתן שירותי ניהול ונאמנות לתכניות תגמול הוניות לעובדים ומנהלים, ופועלת כנאמן משלם בתעשיית ההיי-טק בישראל.

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת שיתוף הפעולה ביניהן, אלטשולר-שחם בנפיטס יקנו חבילה של הטבות וייעוץ לחברות בתכנית. כמו כן, תלווה את קהילת הסטארט-אפים של התכנית, ותהיה השותפה הבלעדית בכל הקשור למתן שירותי נאמנות בכלל וניהול תוכניות התגמול של החברה בפרט.

לתוכנית היזמות יש שורה של שותפים נוספים ביניהם: ארנסט אנד יאנג, בנק הפועלים, קרן ההשקעות Battery Ventures, קבוצת BRM זרוע ההשקעות של אלרון, AOL, Nextage, משרד עורכי הדין נשיץ-ברנדס-אמיר ושות׳, משרד עורכי הדין פרל כהן צדק לצר ברץ, AVAYA ישראל ו-WeWork.

שיתוף הפעולה יחל במחזור השנתי הקרוב של תכנית היזמות, הצפוי להתחיל בחודש פברואר 2018. מנהלת האקסלרטור, שארין פישר, מציינת כי "השנה נקבל לאקסלרטור גם סטארט-אפים בשלבים מוקדמים, קרי, רעיון או טכנולוגיה בלבד, מתוך ידיעה כי יש לנו את היכולת לייצר עבורם קפיצת מדרגה משמעותית על ידי הפיכת הרעיון שלהם לעסק מצליח".

EISP 8200 שהושק בשנת 2011 תמך עד היום במעל 130 סטארט-אפים, כאשר 82 מתוכם עדיין פעילים, גייסו הון בשווי 450 מיליון דולר ומעסיקים למעלה מ-500 עובדים בישראל ובעולם.

לוגו האקסלרטור EISP 8200 לוגו האקסלרטור EISP 8200 לוגו האקסלרטור EISP 8200

לדברי מנכ"ל אלטשולר שחם בנפיטס, גבי ויסמן, "אלטשולר שחם בנפיטס צברה ניסיון של מעל 10 שנים בעבודה עם חברות סטארט-אפ וחברות טכנולוגיה מובילות". יו"ר אלטשולר שחם בנפיטס, רונן סולומון, יצטרף לבורד הבכיר של האקסלרטור.

אלטשולר שחם בנפיטס מתמחה במתן שירותי ניהול ונאמנות לתכניות תגמול הוניות לעובדים ומנהלים, ופועלת כנאמן משלם ונאמן אסקרו במגוון רחב של עסקאות בתעשיית ההיי-טק הישראלית. עם ניסיון של מעל 10 שנים.

השבוע מוציאה העמותה משלחות של יזמי היי-טק ומשלחת נשים בכירות לרוד שואו בארצות הברית. המשלחות מורכבות מחברות סטארט-אפ שיציגו בפני קרנות גיוס הון מובילות ולקוחות פוטנציאליים. ומשלחת נשים ממגוון רחב של תחומים, המגיעות ללמוד על השוק הבינלאומי לשם קידומן לעמדות מפתח במשק הישראלי.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות