אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כנס טבריה

מנכ"לית רשת מלונות פתאל: "אנחנו מתמודדים בת"א מול עשרת אלפי חדרי אירוח דרך Airbnb"

אביה מזרחי מגן בכנס עסקים בעולם משנה של "כלכליסט": "החשוב ביותר זה לדעת לא להתמהמה, אלא לפעול מהר ולקבל החלטה בצורה מושכלת ונכונה"

23.10.2017, 12:24 | אורן פרוינד
"בשנתיים האחרונות אנחנו צריכים להתמודד בתל אביב מול עשרת אלפים חדרי אירוח דרך Airbnb. מי חלם שדבר כזה יקרה? קורים עוד דברים שטורפים את הכללים בעולם המלונאות. החשוב ביותר זה לדעת לא להתמהמה, אלא לפעול מהר ולקבל החלטה בצורה מושכלת ונכונה". כך אמרה היום (ב') אביה מזרחי מגן, מנכ"לית רשת מלונות פתאל, בכנס עסקים בעולם משנה של "כלכליסט" ובנק לאומי בטבריה.

"נולדתי באילת לאמא שעסקה בתכשיטים וגדלתי בבית צנוע, אילת הייתה פעם כמו קיבוץ גדול. החלום הכי גדול שהעזתי לחלום עליו היה להיות בצוות בידור במלון המלך שלמה. את החלום הזה לא הגשמתי, אבל התקבלתי להיות פקידת הזמנות במלון אחר. הייתי צריכה לשווק את המלונות וזה מה שעשיתי - הכי טוב שאפשר. ומשם פנה אליה מנהל ואמר לי אני רוצה לקדם אותך".

מזרחי מגן המשיכה וסיפרה כי "משם התיישבתי על הכסא ואמרתי איך אני עושה את התפקיד הכי טוב ואיך אני ממצה את הפוטנציאל. אפשר להתיישב בכסא ולהגיד הגעתי לאן שרציתי. אבל במקום לשאול את עצמינו איך אני רואה את התפקיד הבא, מזהים את הפוטנציאל והקידום מגיע. טיפ נוסף שאני יכולה לתת הוא העידן שאנחנו חיים בו היום שהוא מרתק מאוד. אני אומרת לעצמי בכל תפקיד שצריך לעבוד עם כללים ומסגרות ולאו דווקא מסגרת מרובעת. היא צריכה להיות עגולה".

אביה מזרחי מגן מנכ"לית רשת מלונות פתאל, צילום: עמית שעל אביה מזרחי מגן מנכ"לית רשת מלונות פתאל | צילום: עמית שעל אביה מזרחי מגן מנכ"לית רשת מלונות פתאל, צילום: עמית שעל

בנוסף היא אמרה "צריך להתמודד עם העובדים. לא משנה אם אתה בענף התיירות או כל ענף אחר. יש לנו הרי צוותים נפלאים וחלקם אוקראינים וירדנים שהגיעו בלי לדעת את השפה וצריך להכשיר אותם ולמקצע אותם. אתה שוקד וחונך ומדריך אותם ופתאום אתה שומע שהם יכולים לפספס הסעה ויכולים לסגור את הגבול. ואז אתה מוצא את עצמך שאתה מלא בעובדים ואתה חסר בעובדים. זה לא פשוט. אתה צריך להתמודד".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות