אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אימון אישי עם משקולות XCO שפותחו על ידי רופאים צילום: אוראל כהן

אימון אישי עם משקולות XCO שפותחו על ידי רופאים

באמצעות שקשוק שלהן וחזרה על אותו התרגיל כמה פעמים, עובדים בו-זמנית על קבוצות ושכבות רבות של שרירים בגוף

24.10.2017, 08:35 | סיון אבוקאי

משקולות XCO-TRAINER רק נראות כמו משקולות פשוטות, אבל הן לא: באמצעות שקשוק שלהן וחזרה על אותו התרגיל כמה פעמים אנו עובדים בו־זמנית, באופן ייחודי, סינרגי ופונקציונלי, על קבוצות ושכבות רבות של שרירים בגוף.

מקורו של האביזר הוא באוניברסיטה הטכנולוגית של מינכן, והוא פותח על ידי רופאים, מאמנים ופיזיותרפיסטים של ספורטאים אולימפיים כדי לסייע בשיקום פציעות. התנודות של המשקולות בידי המתאמן מזרימות דם וחמצן לאזורים פגועים.

אימון כושר משקולות XCO. מאתגרות את האיזון ומסייעות בשיקום פציעות, צילום: אוראל כהן אימון כושר משקולות XCO. מאתגרות את האיזון ומסייעות בשיקום פציעות | צילום: אוראל כהן אימון כושר משקולות XCO. מאתגרות את האיזון ומסייעות בשיקום פציעות, צילום: אוראל כהן

התנסיתי ב־XCO-TRAINER באופן עצמאי במשך כמה ימים על פי הדרכת המאמנת שגית לב ארי, שמתמחה במכשיר, ובהתבסס על תרגילים מעולם העיצוב והחיטוב. תרגילים סטטיים, כמו הנפת ידיים בקפיצה, כפיפות בטן עם הידיים באוויר או ג'אמפסקווט וכפיפת ידיים, הפכו מורכבים ומעניינים יותר. המשקולות מאתגרות במציאת האיזון והדיוק בתנועה ומגוונות את התרגילים המוכרים.

לדברי לב ארי, "האביזרים ושיטת האימון נולדו כדי להעצים יכולות פיזיות ומנטליות של כל מתאמן בכל רמת כושר וגיל. באמצעותו ניתן לייצר קולגן בגוף, לחזק ולשקם רקמות חיבור. הוא מסייע בשיפור סיבולת לב ריאה, קואורדינציה ויציבה. המחקרים גם מצביעים על שריפת 33% שומן יותר בכל תרגיל".

פרטים: 700 שקל ב־flexisport.co.il.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות