אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
5 זה לא מספיק: נחשפו תמונות ראשונות של הוואן פלוס 5T צילום: Android Authority

5 זה לא מספיק: נחשפו תמונות ראשונות של הוואן פלוס 5T

מדובר בדגם משודרג, בעל יחס תצוגה של 18:9, מה שמעניק לו מסך כמעט ללא שוליים. לפי הערכות, הוא יזכה ברזולוציית תצוגה גבוהה יותר ויתכן שיהיה עמיד במים ואבק, בדומה למתחריו

24.10.2017, 12:30 | רפאל קאהאן

וואן פלוס החלה להיערך לחשיפת הדגם הבא שלה - ה- OnePlus 5T; תמונות שדלפו לרשת והגיעו לידי Android Authority מראות שמדובר בטלפון בעיצוב חדשני, עם מסך כמעט ללא שוליים. לפי הערכות, יהיה זה מסך 6 אינץ' ברזולוציה של 2,160 על 1,080 פיקסל - גבוהה משל כל הדגמים הקודמים.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר במסך שצפוי להציע פורמט 18:9 כמו מכשירי הגלקסי S8 והנוט 8 וכן כמו מכשירהן האחרונים של וואווי ו-LG. סורק טביעות האצבע, בדומה למכשירים הנ"ל, צפוי לעבור לגב הטלפון.

תמונת המכשיר שדלפה, צילום: Android Authority תמונת המכשיר שדלפה | צילום: Android Authority תמונת המכשיר שדלפה, צילום: Android Authority

עוד ניתן להבחין במסגרת האלומיניום המסורתית במכשירי היצרנית ורמקול בתחתית המכשיר - עוד מאפיין שעומד בקנה אחד עם עיצוב הדורות הקודמים. מעבר לכך לא ברור מה יציע ה-5T. אבל אם נתבסס על ההיסטוריה של הדגמים הקודמים כמו ה-3T ביחס ל-3, ניתן לומר שלמעט השינוי תצורה יש סיכוי סביר ששאר המפרט הטכני לא ישתנה בהרבה.

עמוד המוצר באתר וואן פלוס, שהופיע והוסר במהירות, צילום: TelecomTalk עמוד המוצר באתר וואן פלוס, שהופיע והוסר במהירות | צילום: TelecomTalk עמוד המוצר באתר וואן פלוס, שהופיע והוסר במהירות, צילום: TelecomTalk

דגמי וואן פלוס הקודמים לא היו עמידים במים ואבק - תכונה שהולכת ונהיית סטנדרט בקרב מכשירי הדגל, כך שיתכן שיהיה זה שינוי נוסף בטלפון.

לפי הערכות, וואן פלוס עצמה עומדת מאחורי הדלפת המידע, באופן יזום ומתוזמר; לפני מספר ימים הופיע עמוד ייעודי ל-5T באחת מגרסאות אתר החברה, אך נעלמה לאחר שעות ספורות. ואולם, עדיין הצליחו גולשים זריזים לראות ולתעד אותו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות