אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Connatix גייסה 15 מיליון דולר

Connatix גייסה 15 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמה שמסייעת למו"לים לפרסם, להפיץ ולהוון תוכן וידאו, במודל שמאפשר ביצוע סינדיקציית תוכן. את סבב הגיוס הובילה קרן Volition Capital האמריקאית

24.10.2017, 16:42 | מאיר אורבך
חברת הסטארט-אפ קונטיקס (Connatix) גייסה 15 מיליון דולר. את סבב הגיוס הובילה קרן הון הסיכון Volition Capital האמריקאית ולארי צ'נג, אחד מהשותפים בה, יצטרף למועצת המנהלים של קונטיקס.

קראו עוד בכלכליסט

החברה נוסדה ב-2014 על ידי דיוויד ואורן שטרן (סמנכ"ל תפעול). היא מעסיקה כיום 50 עובדים, מרביתם בארה"ב ומספר קטן בישראל.

קונטיקס פיתחה פתרון טכנולוגי למו"לים בתחום הווידאו, שמסייע בגישה לספריות תוכן והיוון שלו. הפלטפורמה של קונטיקס מאפשרת למו"ל לפרסם תוכן ולהפיץ אותו אל מעבר לאתר שלו או לעמודיו ברשתות חברתיות. קשק הסביר כי בעזרת המוצר של החברה, יכול כל מו"ל לעשות סינדיקציה לתוכן שלו, דרך חיבור לבורסות פרסום. המדיה שנמכרת היא מקור ההכנסה של קונטיקס, בעוד המו"ל עצמו לא משלם על הכלים אלא רק על השירות שהוא מקבל ועל חבילות הפרסום.

פרסום במדיה חברתית, צילום: Social  Sprout פרסום במדיה חברתית | צילום: Social Sprout פרסום במדיה חברתית, צילום: Social  Sprout

"קונטיקס מסייעת למו"לים להתגבר בקלות על האתגרים של מוניטיזציה, איכות ושימוש בווידאו איכותי", אמר דיוויד קשק, מנכ"ל ומייסד קונטיקס. "המימון מאפשר לנו להשקיע משאבים נוספים להתרחבות מהירה וסיוע למו"לים בוידאו".

זה הגיוס הראשון של החברה, שעד כה מומנה על ידי מייסדיה. "השנה האחרונה היתה מפנה עבורנו והתרחבנו בצורה מאוד מהירה, עם אתרים מאוד גדולים כמו CNN ,Mashable ואחרים. כדי להאיץ את הגדילה. היינו צריכים לגייס סכום משמעותי של כסף שאיפשר לנו להגדיל את כוח האדם וגם למצוא שותף אסטרטגי", סיפר קשק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות