אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הרבור גרופ ועמיתים רכשו שני מתחמי דיור להשכרה בארה"ב ב-288 מיליון דולר צילום: ענר גרין

הרבור גרופ ועמיתים רכשו שני מתחמי דיור להשכרה בארה"ב ב-288 מיליון דולר

המתחמים שנרכשו במיאמי ובבוסטון כוללים יחד 1,133 יחידות דיור, עם שיעור תפוסה של 95%; ג'יי צביבל, מנכל הרבור גרופ ישראל: "העסקאות נרכשו עם משכנתאות קיימות - מה שהקטין את מספר הרוכשים הפוטנציאליים"

24.10.2017, 17:05 | אורן פרוינד

עסקה חדשה במסגרת הנהירה של המשקיעים הישראלים למתחמי הדיור להשכרה בארה"ב: חברת הנדל"ן האמריקאית-ישראלית הרבור גרופ הודיעה היום (ג') כי רכשה באחרונה יחד עם חברת קרנות הפנסיה עמיתים שני מתחמי מגורים להשכרה במיאמי ובבוסטון  שבארה"ב.  

קראו עוד בכלכליסט

המתחמים כוללים 1,133 דירות במתחמי מגורים Class A, עם בריכות שחיה, מתקני כושר, חדרי משחקים, חניות פרטיות, מחסנים, ושירותי אחזקה מסביב לשעון. הנכסים נרכשו ע"י הרבור גרופ ועמיתים תמורת כ-288 מיליון דולר.

הנכס במיאמי שבפלורידה נרכש תמורת 158 מיליון דולר. הוא כולל מתחם מגורים Class A עם 700 יח"ד ושיעור תפוסה  של 95%. המתחם נבנה בשני שלבים, בשנים 2014 ו-2015, ונרכש עם הלוואה קיימת. הנכס בבוסטון שבמסצ'וסטס נרכש תמורת 130 מליון דולר. מדובר במתחם מגורים Class A שנבנה בשנת 2008 ושופץ בשנת 2014. הנכס כולל 433 יח"ד בשיעור התפוסה של 95%. המתחם נרכש עם הלוואה קיימת. בכוונת הרבור גרופ לפעול להשבחת הנכס.

לדברי ג'יי צביבל, מנכל הרבור גרופ ישראל, "העסקאות במיאמי ובוסטון היו מורכבות, בין היתר, בשל העובדה שהן נרכשו עם משכנתאות קיימות. עסקאות מסוג זה מקטינות את מספר הרוכשים הפוטנציאליים, הן בשל מורכבותן והן בשל ההון העצמי הגבוה הנדרש בהן, ובכך מאפשרות לנו לרכוש את הנכסים במחירים אטרקטיביים".

ג ג'י צביבל מנכ"ל הרבור גרופ ישראל | צילום: ענר גרין ג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות