אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בתוך 3 חודשים: 20 אלף לקוחות הצטרפו לפרטנר TV צילום: נמרוד גליקמן

בתוך 3 חודשים: 20 אלף לקוחות הצטרפו לפרטנר TV

לדברי מנכ"ל פרטנר איציק בנבנישתי, לעשרת אלפים לקוחות נוספים כבר תואם מועד התקנה. הדברים נאמרו באירוע השקת ערוץ חדש לשירות הטלוויזיה של החברה המשותף לפרטנר TV ולטדי הפקות שייכלול הפקות מקור ייחודיות

25.10.2017, 11:06 | אביב גוטר

בתוך פחות משלושה חודשים הצטרפו 20 אלף לקוחות חדשים לפרטנר TV. לדברי מנכ"ל פרטנר איציק בנבנישתי, לעשרת אלפים נוספים שהשלימו הצטרפות תואם כבר מועד התקנה. 

קראו עוד בכלכליסט

בנבנישתי אמר את הדבר באירוע השקת ערוץ חדש לשירות הטלוויזיה של החברה. הערוץ החדש ישודר באפיק 15 וייקרא ערוץ טדי, ערוץ צחוק ובידור ישראלי המשותף לפרטנר TV ולטדי הפקות. הערוץ יחל את שידוריו ב-15 בנובמבר ויכלול הפקות מקור ייחודיות שטדי תפיק עבור פרטנר ותכנים נוספים שיתמקדו בקומדיה ישאלית מעולמות הסטאנד-אפ והרשתות החברתיות. בין הסדרות שישודרו בערוץ הם "סחילנד", סדרה קומית על עולם הייטק הישראלי עם קובץ' ודובדבני, "שומרת", סדרה של חייה של רווקה דתיה בתל אביב של אושרית סרוסי וחן רוטמן, "אמוג'יניישן", סדרת נונסנס מופרעת באנימציה שיצרו ליאור פאוקר ודרור טייכנר ("צמד שיניים"), "אמת אמנותית" עם ניר פרידמן על אגדת רוק שמוצא השראה לשירים במקומות לא צפויים ועוד.

איציק בנבנישתי מנכ״ל פרטנר, צילום: נמרוד גליקמן איציק בנבנישתי מנכ״ל פרטנר | צילום: נמרוד גליקמן איציק בנבנישתי מנכ״ל פרטנר, צילום: נמרוד גליקמן

לירן דן, סמנכ"ל אסטרטגיה ופיתוח עסקי בפרטנר, אמר: "אנחנו שמחים להוסיף לנבחרת הערוצים של פרטנר TV ערוץ תוכן מקורי וחדשני. הערוץ שהופק עבור פרטנר TV מביא בשורה מרעננת לתעשיית הבידור המקומית. השקת ערוץ טדי היא צעד ראשון בהשקעות שאנחנו מתכננים בהפקות מקור".

טמירה ירדני, מנכ"ל ובעלים טדי הפקות: "זהו יום מרגש עבורי. הרבה שנים אני חולמת על הקמת ערוץ בידור שכזה ואני שמחה שהרגע הזה הגיע. לפני למעלה עשרים שנה התחלנו במהלך דומה עם כוכבים צעירים שהפכו עם השנים לאנשי הבידור המרכזיים של ישראל, ואני בטוחה שגם כאן נבנה ערוץ תוכן עם עתיד מזהיר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות