אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הילדים עושים בלאגן? שילחו אותם לשחק עם הסייענית של גוגל

הילדים עושים בלאגן? שילחו אותם לשחק עם הסייענית של גוגל

הרמקול החכם הופך לגננת: גוגל אסיסטנט, מערכת ההפעלה הקולית של החברה, כוללת מעתה עשרות משחקים, סיפורים והפעלות לילדים. פלטפורמת אסיסטנט זמינה ברמקולים מסדרת Home ובכל סמארטפוני האנדרואיד

25.10.2017, 12:51 | יואב סטולר

גוגל הוסיפה משחקי ילדים ל-Google Assistant, פלטפורמת ההפעלה הקולית שלה. העדכון האחרון של האסיסטנט כולל יותר מ-50 משחקים, הפעלות וסיפורים שתקריא הסייענית החכמה של החברה, המותקנת בסמארטפוני אנדרואיד וברמקולים החכמים מסדרת Home.

קראו עוד בכלכליסט

בין היתר, יכולה המערכת להפעיל ילדים במשחקים ככסאות מוזיקליים, טריוויה, ציור מונחה, משחקי וידאו ועוד. השדרוג בוצע בשיתוף פעולה עם דיסני, מה שיאפשר לספק לילדים תכנים מסרטים פופולריים שבבעלות החברה.

שדרוג נוסף שקיבלה המערכת הוא שיפור ביכולת זיהוי הילדים; אסיסטנט פשוט תדע מתי עומד מולה ילד ותבצע התאמה בממשק עבורו. כדי להימנע מחשיפה לתכנים בלתי הולמים, יתבצע החיבור לממשק דרך חשבון Family Link, שמקושר לחשבונות גוגל שבבעלות ההורים. בנוסף, מאפשרת גוגל לפקח על התכנים שצרכו הילדים.

רמקול חכם של גוגל רמקול חכם של גוגל רמקול חכם של גוגל

היצע זה של תוכן מותאם לקטנים ובדגש על כזה שמפעיל אותם ומספק חוויה משחקית מנותקת ממסך, עונה על הצורך של ההורים לשעשע את הילד ולהפעילו אל מול החשש מההיצמדות האובססיבית למרקע.

דוגמה לעולם תוכן דומה נחשפה גם בהשקתה של אמזון את סט הרמקולים החכמים שלה, אז היו שאליהם אף צורפו מכשירי עזר קטנים העונים לשם Buttons ומאפשרים הרחבה של החוויה המשחקית בשילוב של לחיצות, אודיו ותחרות בין המשתתפים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות