אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לראשונה: שטראוס תפעיל בית קפה בנתב"ג צילום: שאטרסטוק

לראשונה: שטראוס תפעיל בית קפה בנתב"ג

חברת המזון זכתה במכרז להפעלת בית קפה בזרוע E בנתב"ג שתיפתח בסוף השנה. בתחילת נובמבר תיכנס לנתב"ג החברה הבריטית SSP שתחליף את קפה ג'ו

25.10.2017, 17:42 | אורנה יפת

לראשונה, שטראוס תפעיל בית קפה בטרמינל 3 בנמל התעופה בן גוריון. חברת המזון שמפעילה גם בתי קפה, זכתה במכרז להפעלת בית קפה בזרוע E, הזרוע החדשה בנמל התעופה בן גוריון שתיפתח בסוף השנה.

קראו עוד בכלכליסט

נוסף לשטראוס, תיכנס לנתב"ג בתחילת חודש נובמבר החברה הבריטית SSP GroUp שמפעילה למעלה מ-2,000 נקודות הסעדה ובתי קפה בנמלי תעופה בעולם. SSP GroUp זכתה במכרז מחיר מטרה של רשות שדות התעופה להפעלת שני בתי קפה חלביים בדיוטי פרי בטרמינל 3. הראשון בכניסה לדיוטי פרי - במקום קפה ג'ו, והשני בזרוע D.

תגידו שלום. סניף קפה ג תגידו שלום. סניף קפה ג'ו בנתב"ג תגידו שלום. סניף קפה ג

חברת שטראוס הציעה הנחה של 20% במחיר לצרכן על סל המוצרים הבסיסי שקבעה רשות שדות התעופה. מחיר כוס אספרסו של שטראוס יעמוד על 6.4 שקלים, בקבוק מים יעלה 6.4 שקלים, קפוצ'ינו יעלה 8 שקלים וקרואסון חמאה יעלה 8 שקלים.

SSP תציע לנוסעים הנחה של 22% על סל המוצרים הבסיסי שקבעה רשות שדות התעופה במכרז. כך, מחיר כוס אספרסו יעמוד על 6.25 שקלים, בקבוק מים יעלה 6.25 שקלים, קפוצ'ינו יעלה 7.80 שקלים וקרואסון חמאה יעלה 7.80 שקלים. SSP תשקיע בשדרוג בתי הקפה במכרז סכום של כ-2.5 מיליון שקל. רשת קפה ג'ו תסיים את חוזה ההתקשרות בנתב"ג ב-31 באוקטובר, ובמקומה תיכנס החברה החדשה.

תנועת הנוסעים בנמל התעופה בן גוריון צפויה לעבור השנה את ה-20 מיליון נוסעים. בנמל התעופה בן גוריון כ-24 בתי קפה ומתחמי הסעדה. בהתאם לביקורת הציבור על מחירי המזון הגבוהים, פעלה רשות שדות התעופה לשינוי המחירים בתחום ההסעדה בטרמינל 3, וכעת בכל החוזים של חברות ההסעדה החדשות הנכנסות לנתב"ג יש גם מוצרים בסיסיים במחירים מוזלים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות