אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פלוריסטם תבצע הנפקה מניות בת"א בדיסקאונט של 20%

פלוריסטם תבצע הנפקה מניות בת"א בדיסקאונט של 20%

לפי הערכות בשוק, חברת הביומד הישראלית תנסה לגייס כ-70 מיליון שקל לפי מחיר של 5.4 שקלים למניה

29.10.2017, 12:31 | דרור רייך

חברת הביומד הישראלית פלוריסטם יוצאת לגיוס הון: מהדיווח ששיגרה החברה לבורסה היום (א'), עולה כי היא נמצאת בשלב התמחור הראשוני ("פרייסינג") לקראת הנפקת מניות בבורסה בתל אביב. החברה לא ציינה את סכום הגיוס אך לפי הערכות בכוונתה לגייס כ-70 מיליון שקל (20 מיליון דולר).

קראו עוד בכלכליסט

חברת הביומד, המתמחה מהפקת תאי גזע שמקורם בשליה, עדיין אינה רווחית והיא שורפת מזומנים בקצב של כ-20 עד 22 מיליון דולר בשנה. נכון להיום בקופתה מצויים כ-27 מיליון דולר. לפי ההערכות, הגיוס הנוכחי ינוע בטווח מחירים של בין 5.34 לבין 5.5 שקלים למניה - דיסקאונט של כ-20% מהמחיר בו פתחה היום את יום המסחר.

למרות ההנחה, מניית פלוריסטם, הנסחרת לפי שווי שוק של כ-190 מיליון דולר, הציגה תשואה חיובית של 25% מתחילת השנה ועלייה של 24% בשנה שעברה. לפני כחודש, דיווחה פלוריסטם כי רשות התרופות והמזון האמריקנית (ה-FDA) העניקה אישור מסלול מואץ לניסוי שלב 3 בתאי PLX-PAD, לטיפול בחולי טרשת עורקים חמורה בגפיים התחתונות (CLI).

ביום שישי האחרון פרסם בית ההשקעות האמריקני מקסים סקירה נרחבת על פלוריסטם ובו העלה את מחיר היעד למנייתה מ-2 דולר ל-3 דולר והעניק לה המלצת 'קנייה'.

זמי אברמן מנכ"ל פלוריסטם זמי אברמן מנכ"ל פלוריסטם זמי אברמן מנכ"ל פלוריסטם

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
מנהלי הבורסה לא נאמנים למשקיעים הקטנים
אם החברה טובה ואיכותית למה לתת הנחה כל כך גדולה על חשבון המשקיע הקטן ואולי אנחנו (הציבור הרחב המשקיע הקטן) לא צריכים להשקיע כלל בחברות מהסוג הזה קצת מוזר הסיפור אם המנכ"ל כול כך מאמין בהצלחות פיתוח התרופות כפי שהוא נוהג לספר אז למה צריך לדלל את בעלי המניות ועוד ב- 25% לטעמי יש פה כשל שהנהלת הבורסה צריכה לבדוק ומהר בקיצור לא מאמין בך יותר מר אברמי אם אנני טועה ,לי אין כוונה להשקיע בחברה שאי אפשר לסמוך על מסחר הוגן
משקיע קטן נופל קורבן  |  29.10.17
לכל התגובות