אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שטייניץ הודיע רשמית: אמנה את אודי אדירי למנכ"ל משרד האנרגיה צילום: עומר מסינגר

שטייניץ הודיע רשמית: אמנה את אודי אדירי למנכ"ל משרד האנרגיה

בארבע השנים האחרונות משמש אדירי כסגן הממונה על התקציבים ואחראי על תחומי התחבורה, האנרגיה, המים, החקלאות ואוצרות הטבע. אדירי יחליף את שאול מרידור, שמתמנה לראש אגף התקציבים במשרד האוצר

29.10.2017, 13:38 | ליאור גוטמן
שר האנרגיה יובל שטייניץ, הודיע הבוקר (א') רשמית כי ימנה את אודי אדירי למנכ"ל משרד האנרגיה. אדירי יחליף את שאול מרידור, שמתמנה לראש אגף התקציבים במשרד האוצר. המינוי כפוף לאישור הממשלה. על ההודעה הצפויה דיווח "כלכליסט" כבר ביום חמישי שעבר.

קראו עוד בכלכליסט

אודי אדירי (40), החל את דרכו במשרד האוצר לפני כ 12 שנה ומילא שורה של תפקידים באגף התקציבים. בארבע השנים האחרונות משמש אדירי כסגן הממונה על התקציבים ואחראי על תחומי התחבורה, האנרגיה, המים, החקלאות ואוצרות הטבע.

אודי אדירי , צילום: עומר מסינגר אודי אדירי | צילום: עומר מסינגר אודי אדירי , צילום: עומר מסינגר

במהלך כהונתו של שטייניץ כשר האוצר, נשלח אודי ללימודי תואר שני במדיניות ציבורית באוניברסיטת הרווארד. במהלך תפקידו הוביל אודי ולקח חלק בתהליכים משמעותיים במשרד האוצר ובהם ועדת שישינסקי הראשונה והשנייה, מתווה הגז, קידום החשמל הפרטי בישראל, רפורמה במשק המים לחקלאות, רפרומה בתחבורה הציבורית ובנמלים וקידום תחרות בשווקי המזון הטרי.

השר שטייניץ אמר, כי הוא מכיר את אדירי מתקופתו כשר אוצר, את ניסיונו המקצועי העשיר ואת יכולותיו המרשימות בתחום האנרגיה, והוא משוכנע, כי יצליח להיכנס לתפקידו במהירות ובהצלחה לטובת משק האנרגיה בישראל.

שטייניץ הודה למנכ"ל היוצא, שאול מרידור, ובירך אותו על תפקידו החדש, ואמר, כי אין מתאים ממנו לתפקיד החדש, והוא בטוח שכפי שהיה מנכ"ל מצוין שתרם לקידומו של משק האנרגיה, כך הוא בטוח שימלא את התפקיד. אני גאה בשאול ומודה לו על שנתיים מדהימות ועבודה מסורה במשרד האנרגיה.

בין השמות שהוזכרו כמועמדים להחליף את אדירי בתפקידו באגף התקציבים ניתן לציין את רכזת האנרגיה לשעבר עדי חכמון, שליוותה עם אדירי מטעם משרד האוצר את דיוני מתווה הגז הממשלתי. שם נוסף שהוזכר כמועמד הוא רכז התחבורה באגף התקציבים אלון מסר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות