אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שחקנים ייצאו מהארון במשחק "פוטבול מנג'ר"

שחקנים ייצאו מהארון במשחק "פוטבול מנג'ר"

"אחת מהסיבות לכך שהחלטנו לעשות זאת היא בגלל שיש כדורגלנים הומואים", הסביר מיילס יעקובסון, המנהל של המשחק ל-BBC, בנוגע לגרסת 2018 של המשחק

30.10.2017, 11:01 | שירות כלכליסט

באנגליה עדיין לא היה שחקן שיצא מהארון והכריז על עצמו כהומוסקסואל - אבל בפוטבול מנג'ר 2018, משחק סימולציית האימון, זה יקרה.

קראו עוד בכלכליסט

כששחקן יוצא מהארון, המנג כששחקן יוצא מהארון, המנג'ר - כלומר מי שמשחק במשחק - מקבל הודעה באינבוקס שלו, שמעדכן על כל החדשות. לאחר מכן, המנהל המסחרי יעדכן אותך שהיתה עלייה בהכנסות בזכות תשומת לב שהמועדון מקבל מקהילת הלהט"ב. כששחקן יוצא מהארון, המנג

בגרסה השנה של משחק המחשב - שחקנים יוצאים מהארון. "אחת מהסיבות לכך שהחלטנו לעשות זאת היא בגלל שיש כדורגלנים הומואים", אמר מיילס יעקובסון, המנהל של המשחק ל-BBC. "אנחנו יודעים שחייבים להיות שחקנים שהם הומואים אבל לא מרגישים שהם רוצים לצאת מהארון. אני חושב שזה מוזר שזו עדיין בעיה בכדורגל אז החלטנו לעשות את זה במשחק ולהראות שלצאת מהארון זה לא ביג דיל וגם יכול להיות עניין חיובי. זה משוגע שב-2017 אנחנו עדיין בעולם שאנשים לא יכולים להיות עצמם".

המשחק לא יוציא שחקנים אמיתיים מהארון אלא שחקנים צעירים, וירטואלים, שמחליפים שחקנים אמיתיים כאשר המשחק מתקדם. "השחקנים הללו לא יכולים לתבוע אותנו אז אנחנו יכולים לעשות להם מה שאנחנו רוצים", אמר יעקובסון ל-BBC.

כששחקן יוצא מהארון, המנג'ר - כלומר מי שמשחק במשחק - מקבל הודעה באינבוקס שלו, שמעדכן על כל החדשות. לאחר מכן, המנהל המסחרי יעדכן אותך שהיתה עלייה בהכנסות בזכות תשומת לב שהמועדון מקבל מקהילת הלהט"ב.

תומאס היצלסברגר הוא שחקן הפרמיירליג לשעבר היחיד שיצא מהארון - ארבעה חודשים לאחר פרישתו. ג'סטין פשנו, לשעבר בווימבלדון, היה שחקן הכדורגל האנגלי הראשון שיצא מהארגון בשנות השמונים - אך סיפורו נגמר בטרגדיה כאשר התאבד ב-1988. הוא סבל מהתנכלויות מצד אוהדים של קבוצתו וקבוצות יריבות וגם מצד מאמנים ושחקנים. השחקן ההומו הפעיל הכי מוכר כיום הוא רובי רוג'רס, שמשחק בלוס אנג'לס גאלקסי מה-MLS.

בפוטבול מנג'ר קיבלו המלצות למהלך מגופים שנלחמים נגד אפלייה וגזענות בכדורגל כגון Kick it Out. במשחק מציינים שבליגות ממדינות שבהן לא חוקי להיות הומו בצורה פומבית, שחקנים וירטואלים לא יצאו מהארון.

במשחק החליטו גם שתל אביב - ולא ירושלים - היא בירת ישראל. וזאת בגלל "פניות שקיבלו" ולאחר דיוני פנימיים שבסופם הוחלט ללכת לפי הגדרת האו"ם.

מי שמעוניין להתלון יכול לשלוח מייל לכאן media@sigames.com

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות