אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"רוסיה גייט": יו"ר הקמפיין של טראמפ הסגיר עצמו צילום: איי אף פי

"רוסיה גייט": יו"ר הקמפיין של טראמפ הסגיר עצמו

בדרך למעצרים וכתבי אישום ראשונים בחקירת ההתערבות הרוסית בבחירות: פול מנפורט, שהיה ראש הקמפיין של נשיא ארה"ב, הסגיר עצמו ל-FBI. מנפורט התפטר אחרי חשיפת הקשר בינו לשלטון הפרו-רוסי שהיה באוקראינה. גם שותפו העסקי צפוי לעמוד לדין

30.10.2017, 14:42 | ynet

פול מנפורט, שהיה יו"ר קמפיין הבחירות של דונלד טראמפ והתפטר, הגיע למשרדי ה-FBI בוושינגטון אחרי שהתבקש להסגיר את עצמו. קודם לכן דיווחו גורמים אמריקנים כי מנפורט, ושותפו העסקי ריק גייטס, התבקשו להסגיר את עצמם.

השניים יהיו הראשונים שייעצרו ויעמדו לדין בחקירת ההתערבות הרוסית בבחירות לנשיאות – חקירה שאותה מנהל התובע המיוחד רוברט מולר.

פול מנפורט יו"ר הקמפיין של דונלד טראמפ , צילום: איי אף פי פול מנפורט יו"ר הקמפיין של דונלד טראמפ | צילום: איי אף פי פול מנפורט יו"ר הקמפיין של דונלד טראמפ , צילום: איי אף פי

מנפורט התפטר מתפקידו באוגוסט 2016 אחרי דיווח שב-2012 הוא שימש צינור להעברת מיליון דולר ממפלגת השלטון הפרו-רוסית באוקראינה לארגונים לוביסטיים בוושינגטון. על פי הדיווח, צעד זה נעשה בדרך שטשטשה את ניסיונות המפלגה האוקראינית להתערב במדיניות החוץ האמריקנית.

 

אתמול יצא הנשיא טראמפ למתקפה בטוויטר נגד "החקירה המזויפת" של הקשרים בין אנשי הקמפיין שלו לרוסיה, במהלך הבחירות לנשיאות. הנשיא הרפובליקני מתח ביקורת על הדמוקרטים, האשים אותם שהם מנהלים "ציד מכשפות" ואמר שהם, כולל יריבתו במרוץ לנשיאות הילרי קלינטון, הם האשמים האמיתיים.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות