אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נמשך גל הפרישות מקרן Innovation Endeavors צילום: עמית שעל

נמשך גל הפרישות מקרן Innovation Endeavors

ל"כלכליסט" נודע שליאת אהרונסון, אחת השותפות בקרן מרקר שהתמזגה עם אינוביישן, עוזבת אותה. הקרן מגייסת בימים אלה 300 מיליון דולר

31.10.2017, 10:44 | מאיר אורבך

גל הפרישות מקרן הון הסיכון Innovation Endeavors נמשך. ל"כלכליסט" נודע שליאת אהרונסון, אחת השותפות בקרן מרקר שהתמזגה עם אינוביישן, פורשת מהקרן החדשה. הפרישה שלה מתווספת לפרישתו של יובל שחר, אחד ממייסדי הקרן, מפעילות שוטפת בה. שחר יעבור בחודשים הקרובים לשמש שותף מלא בחברת הסייבר Team8 שהיא גם השקעה של אינוביישן.

קראו עוד בכלכליסט

לפני המעבר לקרן מרקר שימשה אהרונסון בתפקיד המנהלת של תוכנית zel ליזמות במרכז הבינתחומי. במהלך השנים שבהן ניהלה את התוכנית, בוגריה רשמו חמישה אקזיטים בהיקף של 120 מיליון דולר.

ליאת אהרונסון. אחרי העזיבה של יובל שחר, צילום: עמית שעל ליאת אהרונסון. אחרי העזיבה של יובל שחר | צילום: עמית שעל ליאת אהרונסון. אחרי העזיבה של יובל שחר, צילום: עמית שעל

אינוביישן אנדברס, שמגייסת בימים אלה 300 מיליון דולר לקרן חדשה, עברה באוגוסט האחרון מיזוג בין שתי קרנות ששחר היה שותף בהן מ-2013: אינוביישן, שהתמקדה בהשקעות בחברות בשלבים מוקדמים, ומרקר, שהתמקדה בהשקעות בחברות בשלבים מתקדמים. הקרנות השקיעו בחברות טאבולה, אובר ו-Team8. משרדי הקרן החדשה ימוקמו בהרצליה, ניו יורק ועמק הסיליקון.

מהקרן נמסר: "Innovation Endeavors פעילה מאוד בזירת הסטארט-אפים הישראלית בשנים האחרונות, ואנו נלהבים יותר מתמיד להשקיע בארץ. זיו קופ ודרור ברמן ממשיכים להוביל ההשקעות בחברות סטארט־אפ ישראליות, ויובל שחר מתמקד במיזמי סייבר עם Team8".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות