אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביום רביעי: קור שולץ יצטרף לטבע

ביום רביעי: קור שולץ יצטרף לטבע

יש תאריך: מנכ"ל טבע החדש, שמשמש מאז 2015 כמנכ"ל לונדבק הדנית, ייכנס לתפקידו ב-1 בנובמבר. שולץ יחליף בתפקיד את המנכ"ל הזמני פרופ' יצחק פטרבורג. לונדבק טרם מצאה מחליף לשולץ

30.10.2017, 22:20 | אלי שמעוני

נשיא ומנכ"ל טבע החדש, קור שולץ, ייכנס לתפקידו ביום רביעי הקרוב, 1 בנובמבר - כך הודיעה כעת חברת טבע. שולץ יחליף בתפקיד את פרופ' יצחק פטרבורג, המשמש כיום כמנכ"ל זמני. מניית טבע רשמה במסחר בניו יורק עלייה של 1.7%, אולם לאחר המסחר רשמה המניה ירידה של 0.6%.

שולץ הוא מנהל בעל נסיון של כ-30 שנה בתעשיית הבריאות. מאז 2015 הוא שימש כנשיא ומנכ"ל חברת התרופות לונדבק מקופנהגן (Lundbeck). הערב דיווחה לונדבק כי טרם נמצא מחליף לשולץ, וכי היא ממנה במקומו את אחד מחברי ההנהלה כמנהל זמני.

קראו עוד בכלכליסט

מנכ"ל טבע החדש קור שולץ, צילום: twitter מנכ"ל טבע החדש קור שולץ | צילום: twitter מנכ"ל טבע החדש קור שולץ, צילום: twitter

במסגרת הודעת החברה אמר ד"ר סול ג'יי בארר, יו"ר דירקטוריון טבע: "הצטרפותו של קור שולץ מסמנת את תחילתו של פרק חדש עבור טבע. קור מביא עמו נסיון גלובלי נרחב בפרמצבטיקה ורקורד מוכח ביישום אסטרטגיות מהפך עסקי, הנעת צמיחה והתרחבות בינלאומית. תחת הובלתו של קור אנו יכולים למצב את טבע להצלחה ארוכת טווח ולעמוד בהבטחותינו לבעלי המניות, לעובדים ולמטופלים ברחבי העולם".

שולץ אמר בהודעה: "אני מצפה להתחיל בעבודתי כמנכ"ל טבע יחד עם צוות החברה. אני מצפה לבקר באופן אישי במרכזי הפעילות הגלובליים של טבע ולבחון את ההזדמנויות המאפשרות לנו לשרת טוב יותר את המטופלים ומערכות הבריאות בכל אחד משווקינו. אני אתמקד בחיזוק העסק של טבע ובשיפור מובילותנו בתחומי התרופות הייחודיות והגנריקה, בכדי לייצר ערך מתמשך לבעלי מניותינו".

ד"ר בארר בירך את המנכ"ל הזמני היוצא צחק פטרבורג: "בשמי ובשם דירקטוריון טבע אני רוצה להודות לפרופ' יצחק פטרבורג על שלקח על עצמו באופן זמני את תפקיד ההובלה בתקופה מאתגרת במיוחד, באופן המאפשר מעבר חלק תוך המשך מיקוד בעדיפויות". שולץ מונה לדירקטוריון החברה, החל מתאריך 1 בנובמבר, 2017. פרופ' פטרבורג יישאר בדירקטוריון טבע ויעמוד לבחירה באסיפת בעלי המניות השנתית של 2019.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות