אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זבידה משטיח הפירמידה: מבני תעשיה מחסלת אחזקתה בכלכלית ירושלים צילום: דור מנואל

זבידה משטיח הפירמידה: מבני תעשיה מחסלת אחזקתה בכלכלית ירושלים

החברה יצאה בהצעת מכר לציבור למכירת 3.4% מהון המניות של כלכלית וללא שלב מוסדי מקדים. המהלך צפוי להזרים 80 מיליון שקל לקופתה של מבני תעשיה

31.10.2017, 19:13 | אורן פרוינד

חברת הנדל"ן מבני תעשיה הודיעה היום (ג') כי היא מציעה למכירה לציבור את כל אחזקותיה בחברת הנדל"ן כלכלית ירושלים. ניירות הערך מוצעים במסגרת הצעה אחידה עם טווח כמויות של בין 3 ל-8.909 מיליון מניות רגילות. מניות אלה מוצעות לציבור בהצעת מכר בדרך של מכרז על מחיר היחידה.  

קראו עוד בכלכליסט

מכירת המניות מכוונת לנתק את מבני תעשיה מכל אחזקה בכלכלית ירושלים, במסגרת מהלך של השטחת הפירמידה, לצורך עמידה בחוק הריכוזיות. מעבר לכך, המכירה צפויה להזרים כ- 80 מיליון שקל למבני תעשיה, סכום שיצמצם את רמת המינוף שלה. המהלך אף יזכה את החברה בעד 240 מיליון שקל החזר מס (הפסד הון לניצול).

מניות המכר מהוות כ- 3.41% מהון המניות המונפק והנפרע של כלכלית ירושלים. המכירה מבתצעת באמצעות מכרז הפתוח לציבור שהחל היום וייסגר מחר בשעה 17:30, וללא מכרז מוסדי מקדים. 

כלכלית ירושלים הינה חברת נדל"ן הפועלת, בעצמה ובאמצעות חברות מוחזקות שלה בעיקר חברת מבני תעשיה ודרבן השקעות בתחום הנדל"ן המניב בישראל ובחו"ל. הקבוצה מתמחה בייזום, ברכישה, בהקמה ובניהול של מבנים המיועדים לצרכי משרדים, היי-טק, תעשיה, לוגיסטיקה ומסחר להשכרה או למכירה וכן פועלת הקבוצה בתחום הנדל"ן למגורים.

מנכ"ל כלכלית ירושלים ומבני תעשיה דודו זבידה מנכ"ל כלכלית ירושלים ומבני תעשיה דודו זבידה מנכ"ל כלכלית ירושלים ומבני תעשיה דודו זבידה

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות