אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חדש מאנווידיה: בוט שיוצר תמונות סלברטאים פיקטיביות

חדש מאנווידיה: בוט שיוצר תמונות סלברטאים פיקטיביות

המערכת מתבססת על למידה עמוקה ובינה מלאכותית כדי להרכיב תמונות פנים שנראות אותנטיות למדי, על אף שהן יצירה וירטואלית. הפיתוח יוכל לשרת את תעשיות הקולנוע, הגיימינג והחינוך

01.11.2017, 17:01 | יואב סטולר

אנווידיה הציגה בוט מבוסס בינה מלאכותית שמייצר תמונת פנים שנראות אותנטיות למדי - על אף שמדובר באנשים שלא התקיימו מעולם. החברה, שמתרחבת בשנים האחרונות מעולם העיבוד הגרפי לעולם ה-AI, הציגה את המערכת כדי להדגים את יכולותיה בתחום הלמידה העמוקה.

קראו עוד בכלכליסט

הבוט של אנווידיה מסוגל לקחת רכיבים שונים מסלבריטאים, להבחין ביניהם ולהרכיב כך תמונת אדם חדשה. למשל, דמות עם העיניים של ג'וני דפ, הפנים של אמה סטון, הפה של ג'וליה רוברטס והשיער של פנולופה קרוז.

התמונות הפיקטיביות שיצר הבוט התמונות הפיקטיביות שיצר הבוט התמונות הפיקטיביות שיצר הבוט

הבוט התנסה בהרכבת תמונות ולמד תוך כדי הפעולה כדי לשפר את ביצועיו וליצור תמונות שנראות טבעיות ולא כמו תאונת פוטושופ מוזרה. לתוכנה החכמה מגוון רחב של שימושים פוטנציאלים בתחום הקולנוע, משחקי הווידאו, פרזנטציה, אילוסטרציה ואף במיצגים חינוכיים והסברתיים. כמו כן, ערכה צפוי לגדול עם התפתחות יכולותיה, במיוחד עם צמיחת תחומים כמציאות מדומה, שזקוקים לתכנים וירטואליים שנראים אמיתיים.

עם זאת, תוצרי התוכנה של אנווידיה עדיין לא נראים כמו בני אדם אמיתיים או עומדים בקו אחד עם תמונות פנים שבנו גרפיקאים אנושיים. בין חסרונותיה העיקריים עומדת איכות התמונה וגודלה, שמוגבל ל-1,024 על 1,024 פיקסלים בלבד.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות