אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אל הר הנדסה של קרדן נדל”ן זכתה במכרז של גינדי ברחובות צילום: Viewpoint

אל הר הנדסה של קרדן נדל”ן זכתה במכרז של גינדי ברחובות

החברה תבנה 210 דירות בפרויקט חצרות המושבה תמורת 116 מיליון שקל. הפרויקט שווק לעמיתי מועדון “חבר”, בצעד שחוקיותו מוטלת בספק

02.11.2017, 08:27 | ענת דניאלי

חברת אל הר הנדסה, בבעלות קרדן נדל"ן, זכתה במכרז להקמת 210 דירות בפרויקט חצרות המושבה של גינדי החזקות ברחובות תמורת 116 מיליון שקל, כך נודע ל”כלכליסט”.

הפרויקט כולל 416 דירות, 206 מהן צפויה לבנות דניה סיבוס. מדובר בסך הכל בפרויקט שיכלול שבעה בניינים, חמישה מהם בני 11 קומות ושניים מהם 22 קומות. זמן הביצוע של הפרויקט הוא שנתיים, וסיום העבודות צפוי בנובמבר 2019. 

הדמיית פרויקט חצרות המושבה, צילום: Viewpoint הדמיית פרויקט חצרות המושבה | צילום: Viewpoint הדמיית פרויקט חצרות המושבה, צילום: Viewpoint

85% מהפרויקט שווקו בתוך יום אחד, בחודש יולי, לעמיתי מועדון “חבר”, המשרתים בזרועות הביטחון. חוקיות הצעד הזה מוטלת בספק, שכן מדובר בקרקעות ששווקו בעבר על ידי המדינה לצד שלישי, שהעביר אותן כעבור מספר שנים לגינדי. לכן על פי חוק היה לכאורה על החברה לוודא שהשיווק ייעשה באופן שוויוני לכלל הציבור.

בעקבות המבצע זומנו אנשי גינדי לשימוע ברשות מקרקעי ישראל (רמ”י), וזו העבירה את הטיפול בנושא למשרד המשפטים. משרד המשפטים טרם הכריע בנושא. ברמ"י מציינים כי הם ממתינים לבחינת משרד המשפטים בנושא וקבלת התייחסות נוכח “שאלות משפטיות מורכבות וכבדות משקל”.

מאל הר הנדסה הוסיפו כי מתחילת השנה היא חתמה על הסכמי ביצוע בהיקף של כ־300 מיליון שקל, ובהם פרויקט של חברת גינדי החזקות בנתניה, במסגרתו תקים 120 יחידות דיור בתמורה ל־112 מיליון שקל, ופרויקט של קבוצת אהרוני לבניית שלד למגדל 30 קומות מגורים ומשרדים בבת ים בתמורה לכ־40 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות