אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ואניטי פייר: טראמפ מאשים את קושנר על חלקו בהחלטה למנות את היועץ המיוחד רוברט מולר צילום: רויטרס

ואניטי פייר: טראמפ מאשים את קושנר על חלקו בהחלטה למנות את היועץ המיוחד רוברט מולר

על פי הדיווחים, טראמפ מאשים את חתנו על החלק שלו בהחלטה לפטר את היועץ לביטחון לאומי לשעבר מייקל פלין ומנהל ה-FBI לשעבר ג'יימס קומי. העוזר לשעבר של טראמפ, סאם נונברג: "ג'ארד הוא היועץ הפוליטי הגרוע ביותר בבית הלבן בהיסטוריה"

02.11.2017, 11:13 | שירות כלכליסט

הנשיא טראמפ מאשים לכאורה את יועץ הבית הלבן ג'ארד קושנר על תפקידו בהחלטות שהובילו למינויו של היועץ המיוחד רוברט מולר, זאת על פי דיווח של הואניטי פייר.

בשיחה שניהל ביום שלישי עם אסטרטג הבית הלבן לשעבר סטיבן באנון, האשים טראמפ את קושנר על החלק שלו בהחלטה לפטר את היועץ לביטחון לאומי לשעבר מייקל פלין ומנהל ה-FBI לשעבר ג'יימס קומי.

קראו עוד בכלכליסט

רוג'ר סטון, בן ברית ותיק של טראמפ, גם אמר לאחרונה שקושנר לא נתן לטראמפ עצות טובות – תחושה שטראמפ לכאורה הסכים איתה, כך על פי אדם שידע על השיחה ביניהם.

דונלד טראמפ וג דונלד טראמפ וג'ארד קושנר | צילום: רויטרס דונלד טראמפ וג

סאם נונברג, שהיה עוזר של טראמפ בקמפיין הבחירות שלו ופוטר, חזר על הצהרה זו. "ג'ארד הוא היועץ הפוליטי הגרוע ביותר בבית הלבן בהיסטוריה המודרנית", אמר נונברג. "אני בסך הכל אומר בקול רם מה שכולם אומרים מאחורי הקלעים בפוקס ניוז, בתקשורת השמרנית, בסנאט ובקונגרס".

על פי הדיווח, טראמפ גם התלונן על כך שמאפשרים לחקירת מולר להמשיך ולהתנהל.

טראמפ תקף בטוויטר שוב ושוב את מינוי היועץ המיוחד לחקירת התערבות רוסיה בבחירות והאפשרות שהיה שיתוף פעולה בין סגל הקמפיין של טראמפ והקרמלין.

ביום שני הואשם מנהל הקמפיין שלו לשעבר, פול מנאפורט, בתשעה סעיפים הכוללים קשירת קשר נגד ארה"ב והלבנת כספים הקשורים לעבודתו עבור מפלגה פרו-רוסית באוקראינה. סגנו הותיק, ריצ'רד גייטס, הואשם גם הוא. שניהם טענו לחפותם.

טראמפ התעקש ביום שני שצוותו לא שיתף פעולה עם רוסיה, והוסיף שהפשעים לכאורה של מנאפורט, בוצעו "לפני שנים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות