אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הביטקוין לא עוצר: טיפס מעל ל-7,000 דולר במהלך המסחר צילום: שאטרסטוק

הביטקוין לא עוצר: טיפס מעל ל-7,000 דולר במהלך המסחר

המטבע הווירטואלי, שפתח את יום המסחר ברמת 6,750 דולר, מזנק ביותר מ-5% ונסחר תמורת 7,100 דולר

02.11.2017, 12:52 | שירות כלכליסט

הביטקוין ממשיך לשבור שיאים: המטבע הווירטואלי מזנק היום (ה') במהלך המסחר ל-7,100 דולר - שיא כל הזמנים. זאת, לאחר שנפתח ברמת 6,750 דולר.

קראו עוד בכלכליסט

העלייה הנוכחית בערכו של הביטקוין מגיעה לאחר שמפעילת המסחר באופציות ובחוזים עתידיים CME Group הודיעה השבוע כי היא מתכוונת לפתוח לקראת סוף השנה אפשרות למסחר בחוזים על הביטקוין.

קבוצת CME מפעילת את בורסת המסחר באופציות ובחוזים הגדולה בעולם, באמצעות הפעלת זירות מסחר בשיקגו, בניו יורק ואף בלונדון. באקונומיסט היא זכתה לכינוי "שוק הפיננסים הגדול ביותר שמעולם לא שמעת עליו".

ההחלטה של CME על השקת חוזים על הביטקוין נדרשת לאישורים רגולטוריים, וכרגע לא ידועה עמדתן של הרשויות. הרגולטור המרכזי שאישורו נדרש במקרה זה הוא הנציבות האמריקאית למסחר באופציות (U.S. Commodity Futures Trading Commission).

ביטקוין, צילום: בלומברג ביטקוין | צילום: בלומברג ביטקוין, צילום: בלומברג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
אולי לא בועה בגדול, אבל הזינוק = בועה שניזונה מחדשות
אז הולכים לסחור בביטקוין בחברה גדולה נוספת, ואולי אמזון תקבל ביטקוין כתשלום... אולי. אז לעלות ב 2000 דולר את השווי תוך יומיים שלושה? זו בועה, והיא חייבת להתפוצץ, ז"א ירידה משמעותית במחיר כדי שאנשים חדשים יכנסו. מספיק דיווח חדשותי אחד שהפעם יהיה נגד הביטקוין בשביל ירידת מחיר משעותית.
א.א.א  |  02.11.17
5.
אין כזה דבר "מסחר נפתח" ו "מסחר נסגר" בביטקוין. המסחר לא נח לרגע.
אתם חושבים במושגים עתיקים. בביטקוין אין כזה דבר תחילת מסחר וסיום מסחר. ביטקוין נסחר 24/7 ללא הפסקות והוא נסחר כך בעשרות בורסות שונות. למעשה, אין שער רשמי לביטקוין. השער שכתוב בגוגל זה שער ממוצע של 3-5 הבורסות הגדולות.
אני  |  02.11.17
לכל התגובות