אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מדליין אולברייט מצטרפת כיועצת לחברת Qwilt הישראלית nato.int

מדליין אולברייט מצטרפת כיועצת לחברת Qwilt הישראלית

אולברייט, שכיהנה כמזכירת המדינה בממשל קלינטון, סייעה לחברה בסגירת עסקה גדולה. בתפקידה החדש, תצטרף למערך הפיתוח העסקי של הסטארט-אפ ותתמקד בפעילות בדרום ומזרח אסיה

02.11.2017, 12:26 | מאיר אורבך
מזכירת המדינה לשעבר מדליין אולברייט מצטרפת כיועצת לחברת קווילט (Qwilt) הישראלית. אולברייט תהיה חלק ממערך הפיתוח העסקי של החברה ותקדם את עסקאותיה בדרום ומזרח אסיה. לפי הערכות, אולברייט היתה אחראית לסגירת עסקה גדולה במיוחד של קווילט.

קראו עוד בכלכליסט

קווילט פיתחה טכנולוגיות תוכנה המאפשרת התאמה בין תכני וידאו פופולריים לכל אוכלוסייה בגיאוגרפיה ספציפית בזמן אמת, ומיקומם בשרתים שקרובים פיזית ללקוח.

מדליין אולברייט, nato.int מדליין אולברייט | nato.int מדליין אולברייט, nato.int

אולברייט היתה האישה הראשונה שכיהנה בתפקיד מזכירת המדינה בארה"ב. כיום היא מכהנת כפרופסורית ליחסים בינלאומיים באוניברסיטת ג'ורג'טאון. היא מחזיקה בתואר דוקטור מאוניברסיטת קולומביה ובמספר תארי כבוד. כמו כן, היא מכהנת כיושבת ראש הדירקטוריון של המועצה לענייני חוץ בארצות הברית. במאי 2012 הוענקה לה מדלית החירות הנשיאותית מידי הנשיא דאז, ברק אובמה.

אלון מאור, מנכ"ל ומייסד שותף של Qwilt, אמר: "אנחנו שמחים לצרף לשורותינו אישיות בסדר גודל שכזה. רשת הקשרים והנסיון אשר מביאה עימה מדלן אולברייט יאפשר לנו התרחבות גלובלית מהירה ויעילה יותר תוך יכולת התמודדות במכרזים אשר עד היום לא היו פתוחים בפנינו."

Qwilt הוקמה בשנת 2010 על ידי עובדים לשעבר של סיסקו וג'וניפר. החברה גייסה 65 מיליון דולר, מפעילה משרדים בישראל, ארה"ב, דרום אמריקה, אוסטרליה ואסיה. מוצרי החברה מותקנים בכל העולם ומספקים שירות למאות מיליוני משתמשי אינטרנט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות