אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עובדי קריית הממשלה בת"א ישבתו ביום ראשון; רוצים פיצוי על הפקקים באזור צילום: אוראל כהן

עובדי קריית הממשלה בת"א ישבתו ביום ראשון; רוצים פיצוי על הפקקים באזור

כ-2,000 עובדי משרדי הממשלה בתל אביב הממוקמים בקריית הממשלה יפסיקו לקבל קהל מיום ראשון, זאת לטענתם בשל ההחלטה החד צדדית של נציבות שירות המדינה להפסיק מ-1 באוקטובר את מתן הפיצוי בגין בעיות התנועה הקשות באזור

02.11.2017, 13:10 | אדריאן פילוט

כ-2,000 עובדי משרדי הממשלה השונים הממוקמים בקריית הממשלה בתל אביב סמוך לקריה יפסיקו לקבל קהל כבר מתחילת השבוע הבא (יום ראשון) –הסיבה: הפקיקם הנוראים שבאיזור. בין המשרדים שיפתחו בעיצומים: משרד הפנים על כל שירותיו השונים, רשות האוכלוסין וההגירה, יחידות מס הכנסה ומס רכוש, רשות מקרקעי ישראל, מס רכוש, משרד המשפטים, משרד השיכון ועוד.

קראו עוד בכלכליסט

קריית הממשלה , צילום: אוראל כהן קריית הממשלה | צילום: אוראל כהן קריית הממשלה , צילום: אוראל כהן

בהסתדרות מציינים כי הצעדים הארגוניים - שטרם התבשלו לשביתה שכן העובדים ימשיכו להגיע ולעבוד, אך לא יקבלו קהל - הם תגובה להחלטה "החד-צדדית" כלשונה, של נציבות שירות המדינה להפסיק מ-1 באוקטובר את מתן הפיצוי בגין בעיות התנועה הקשות והממושכות באזור. בין השאר, האיזור סובל מעומסי תנועה כבדים עקב בניית הרכבת הקלה. "מצב זה מקשה על העובדים להגיע ולצאת ממקום העבודה, לעתים עד כדי עיכוב של כ-50 דקות עבור היציאה מהחניון בלבד" נמסר מהסתדרות.

"בכינוס חירום שערכו הבוקר 22 נציגי הוועדים בקריית הממשלה, בליווי נציגי הסתדרות עובדי המדינה וההסתדרות במרחב ת"א-יפו, הוחלט על הפתיחה בצעדים הארגוניים, תוך דרישה מנציבות שירות המדינה להיכנס באופן מיידי למו"מ לשם פתרון המשבר" נמסר מההסתדרות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות