אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Big Panda גייסה 23 מיליון דולר

Big Panda גייסה 23 מיליון דולר

הגיוס מגדיל את הסבב השני של החברה ל-49 מיליון דולר; ביג פנדה פיתחה טכנולוגיות לאופטימיזציית התראות משירותי ענן, מה שמאפשר להקל על תפעול תשתיות IT בארגונים. את הגיוס הובילה קרן גרינפילד פרטנרס

02.11.2017, 16:18 | מאיר אורבך

חברת הסטארט-אפ הישראלית ביג פנדה גייסה 23 מיליון דולר, מה שהגדיל את סבב הגיוס השני שלה ל-49 מיליון דולר. את הגיוס הובילה גרינפילד פרטנרס, שותפות שמגובה על ידי קרן ההשקעות האמריקאית TPG Growth.

קראו עוד בכלכליסט

בסבב השתתפו משקיעי ביג פנדה הקיימים - הקרנות באטרי, סקויה ומייפילד. ביג פנדה הוקמה ב-2012 על ידי אסף רזניק ואליק אייזנברג. רזניק, שגדל בעמק הסיליקון, עבד בסקויה ישראל בעבר.

החברה פיתחה פלטפורמת ענן שמשתמשת בלמידת מכונה כדי לעבד ולצמצם כמויות גדולות של תעבורת התראות מעננים מפוצלים, יישומים וכלי ניטור מחשוב.

פחות עומס, פחות רעש במערכת. חוות שרתים, צילום: shutterstock פחות עומס, פחות רעש במערכת. חוות שרתים | צילום: shutterstock פחות עומס, פחות רעש במערכת. חוות שרתים, צילום: shutterstock

הצמצום הזה מקל על טיפול באירועי תחזוקה עבור צוותי IT. המטרה של ביג פנדה היא שוק ניהול תפעול המחשוב שהיקפו 23 מיליארד דולר. מהחברה נמסר שהיא יותר משילשה את ההזמנות שלה בשנה האחרונה, והוסיפה לקוחות ארגוניים גדולים כגון אינטל, Turner Broadcasting, מייסי'ס ו-Riot Games.

לצד העסקאות, הצליחה החברה לצמצם את הרעש במחשוב הארגוני ב-91% בממוצע בקרב לקוחותיה, גייסה לקוחות בתחומי הקמעונאות, התוכנה, השידור, הייצור והתקשורת, הגדילה את מספר עובדיה ביותר מ-150% ושיפרה את צוותי השיווק והמכירות.

אסף רזניק, מנכ"ל ביג פנדה, הסביר: "בגלל הענן, מרכז הנתונים השתנה באופן רדיקלי מבחינת גודל, פיצול ומהירות. כתוצאה מכך אנשי תפעול שירותי המחשוב של הארגון - שהניהול של יישומים ותשתיות קריטיות הוא התפקיד שלהם - מתקשים להדביק את הקצב ולהבטיח שהעסק שלהם יפעל באופן חלק. החזון שלנו לבצע אוטומציה בתפעול השירותים מתאים לצרכים של הלקוחות החדשים והקיימים שלנו".

גרינפילד פרטנרס, שבסיסה בישראל, מתמקדת בהשקעה בעסקים טכנולוגיים ומאפשרי טכנולוגיה גלובליים בשלב הצמיחה המוקדם. שי גרינפילד, שותף בקרן, אמר: "בכל הענפים והמקומות, חברות מחפשות דרכים לעמוד באופן יעיל ומדויק בדרישות הגדלות של ניהול מרכזי נתונים מודרניים. ביג פנדה מספקת פתרון חדשני, מקיף ומידרגי שהופך כאוס וערבוביה לתובנות שאפשר לפעול לפיהן. אנחנו נרגשים להיות שותפים של אסף והצוות שלו כדי להמשיך לבנות ולשפר את הפלטפורמה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות