אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"שילמתי כל השנים ופשוט נדפקתי" צילום: נמרוד גליקמן

"שילמתי כל השנים ופשוט נדפקתי"

רגינה הופמן, בת 71 מחולון: הדבר שזועק לשמים הוא שמי שמאורגן בוועד עובדים חזק — מוגן"

06.11.2017, 08:24 | ארי ליבסקר
רגינה הופמן (71) מחולון עבדה במשך שנים במרכז השלטון המקומי. כיום היא אחת מאלפי גמלאים שהביטוח הסיעודי הקבוצתי שלהם הופסק, ועל מנת להמשיכו נדרשו לשלם סכומים שלא יכלו להרשות לעצמם.

"היה לי ביטוח בריאות וביטוח סיעודי, אך ב־2013 הפסיקו אותו. לא ויתרתי כל כך מהר", שחזרה הופמן. "כתבתי לחברת הפניקס, החברה שדרכה רכשתי את הביטוח, אך הם נפנפו אותי". משם יצרה הופמן קשר עם שר האוצר דאז יאיר לפיד, וכשלא קיבלה מענה פנתה לגורמים אחרים במשרד האוצר עד שהגיעה למפקח על הביטוח. "גם הוא טען שאין לו שום דבר לעשות, שום דרך לעזור לי", סיפרה.

רגינה הופמן, צילום: נמרוד גליקמן רגינה הופמן | צילום: נמרוד גליקמן רגינה הופמן, צילום: נמרוד גליקמן

"דרך הביטוח הקבוצתי שילמתי 95 שקל", אמרה. "הפוליסה כללה ביטוח בריאות וביטוח סיעודי. הם רצו להעלות לי את התשלום ל־960 שקל אבל אין לי את הסכומים האלה, אני פנסיונרית. אמנם אני עדיין מבוטחת בביטוח סיעודי מקופת חולים, אבל זה ממש כלום, זה לא כסף". אם תהיה סיעודית, תקבל הופמן לכל היותר 5,000 שקל בחודש מהביטוח של קופת החולים.

"הדבר שזועק לשמים הוא שמי שמאורגן בוועד עובדים חזק — מוגן. פרשתי לפנסיה ב־2008 ואני מכירה באופן אישי אנשים שפרשו מהתעשייה האווירית הרבה לפני כן, ולהם יש ביטוח קיבוצי. זה כנראה מכיוון ששר הרווחה חיים כץ, שהיה במשך שנים יו"ר ועד עובדי התעשייה האווירית, דואג לאנשיו. בחברה שלי עבדו כ־250 עובדים ואיש לא דאג לנו. אני שילמתי כל השנים האלה ופשוט נדפקתי, ומי שעבד בחברה גדולה שפר גורלו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
שלמו פרטי ואז לא יהיו לכם טענות
אני שכיר בחברה הגדול במשק - אלביט. עבדתי בעבר גם בתעשייה אווירית אולם אני משלם ביטוח בריאות פרטי + ביטוח סיעודי עבורי ועבור אשתי ושני ילדי שנים באופן פרטי כדי שלא אהיה תלוי בפוליסה זמנית. אני משלם מאותת שקלים כל חודש אז למה מישהו ששילם שנים כמה עשרות שנים עכשיו בא בטענות !!!! אף אחד לא מנע ממנו לעשות ביטוח פרטי במחיר מלא כל השנים ולקבל תמורה על מה ששילם. שילמתם בזול עשרות שלים אז תשלמו עכשיו ותפסיקו לבוא בטענות
שכיר בחברה גדולה  |  08.11.17
7.
ביטוח סעודי קבוצתי
רגינה שלום. אני עובדת תעשיה אוירית וגם עלינו חלים החוקים. שילמתי במיטב כספי לביטוח הסיעודי הקבוצתי והיום אנו עובדי תעשיה אוירית עומדים בפני שוקת שבורה. רצוי לבדוק דברים לפני שכותבים. מקווה מאוד שתמשיכי את חייך בבריאות טובה ולא תזדקקי לביטוח הסעודי. יום טוב
ברכה  |  06.11.17
לכל התגובות