אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לא יודעים מה לקנות לחברים? שילחו להם כסף בפייסבוק צילום: שאטרסטוק

לא יודעים מה לקנות לחברים? שילחו להם כסף בפייסבוק

הרשת החברתית מתכננת להרחיב את שירות התשלומים שהיא מפתחת, עם יכולת העברת כספים בתור מתנה לחגים. בנוסף, מפתחת החברה גם כלים עבור שירות תוכני החדשות שלה

06.11.2017, 12:56 | יואב סטולר

פייסבוק בוחנת בימים אלה תכונות חדשות עבור שירות התשלומים שהיא מפתחת. צילומי מסך שדלפו והגיעו לידי מאט נארווה מאתר The Next Web מראים שהרשת החברתית מתכננת להוסיף לשירות יכולת שליחת כסף כמתנה לחברים, לכבוד עונת החגים האמריקאית.

קראו עוד בכלכליסט

החברה פיתחה כלי כזה בעבר, אך הציגה אותו בתור יישום פנימי לאפליקציית המסנג'ר שלה. הפיתוח החדש מתבסס על ממשק אתר פייסבוק וככל הנראה שיונגש גם לאפליקציה של החברה, מה שיאפשר שימוש נרחב יותר בקרב משתמשים. כמו תכונות ניסיוניות רבות אחרות, גם זו זמינה בשלב זה רק עבור מספר מצומצם של משתמשים, בטרם תושק רשמית ותהפוך למוצר.

בחר סכום, שלח לחבר בחר סכום, שלח לחבר בחר סכום, שלח לחבר

תוספת זו עשויה להגביר נתח הפעילות של פייסבוק בתחום התשלומים הדיגיטליים, שסומן כבר לפני שנים כחשוב עבורה. כיום מפעילה החברה מספר שירותי סחר מקוון, כמו פלטפורמות חברתיות ומסחריות לשיווק מוצרים - ביניהן קבוצות סחר אזוריות של מוצרים משומשים, עבודות יד ועוד.

בנוסף, חשף נארווה פיתוח נוסף של החברה - יכולת לסמן תוכני חדשות בתור "חדשות מתפרצות", לשימושם של אתרי חדשות ומוציאים לאור. פייסבוק מעוניינת לפתח, להרחיב ולהוון את תרבות צריכת החדשות בממשק שלה, מהלך שניכר גם במדיניותה של המתחרה הישירה – סנאפצ'ט. האחרונה השיקה שירות חדש ייעודי ואף תוכנית חדשות יומית. התכונה החדשה תאפשר למשתמשי פייסבוק לפרסם פוסט בתור חדשות חמות, להגדיר כמה זמן יוגדר ככזה וכמובן - לשלם על הקידום שלו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות