אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נתניהו החליט: 800 מיליון שקל יושקעו בשיפור הכבישים ביו''ש צילום: איי אף פי

נתניהו החליט: 800 מיליון שקל יושקעו בשיפור הכבישים ביו''ש

לפי המתווה שהציע ראש הממשלה בישיבת הממשלה היום 200 מיליון שקל יוקצו כבר בתקציב 2018 לסלילת כבישים שכבר עברו את הליכי התכנון ועוד 600 מיליון שקל יוקצו בתקציב 2019 לכבישים נוספים כמו עוקף חווארה ו-446

06.11.2017, 16:04 | אדריאן פילוט

ראש הממשלה בנימין נתניהו הודיע לפני זמן קצר בישיבת סיעת הליכוד על כוונתו להקצות 800 מיליון שקל לבניית כבישים ביהודה ושומרון.

קראו עוד בכלכליסט

לפי המתווה שהציע נתניהו, 200 מיליון שקל יושקעו בסלילת כבישים שכבר עברו תהליך של תכנון - "מדובר על שיקוע קלנדיה ועל בית אריה", הסביר נתניהו שהוסיף כי הדברים כבר סוכמו בפגישה שהתקיימה היום בינו לבין שר האוצר, משה כחלון. מדברי נתניהו היה ניתן להבין כי הקצאה זו תיכלל במסגרת תקציב 2018.

עוד קבע ראש הממשלה כי עוד 600 מיליון שקל יוקצו, זאת במסגרת תקציב 2019 שגיבושו יתחיל בשבועות הקרובים, לכבישים נוספים שחייבים לעבור תכנון וכל שאר התהליכים הסטטוטורים לשון נתניהו. מדובר על כביש עוקף אל ערוב, כביש עוקף חווארה וכביש 446. הסכום, הודיע ראש הממשלה, כולל גם את התאורה הנדרשת.

קלנדיה. מדברי נתניהו ניתן להבין כי שיקוע הכביש ייכלל כבר בתקציב 2018 , צילום: עמית שעל קלנדיה. מדברי נתניהו ניתן להבין כי שיקוע הכביש ייכלל כבר בתקציב 2018 | צילום: עמית שעל קלנדיה. מדברי נתניהו ניתן להבין כי שיקוע הכביש ייכלל כבר בתקציב 2018 , צילום: עמית שעל

"אנחנו יוצאים לדרך. זאת שעה טובה והיא חשובה לכולנו - גם למתיישבים, גם לליכוד וגם לכל עם ישראל", סיכם נתניהו.

נזכיר כי כמה משפחות שכולות המתגוררות ביו''ש איימו לפתוח בשביתת רעב אם לא יימצא פתרון מיידי לבעיית הכבישים העוקפים את יהודה ושומרון.

אתמול הודיע גם ח''כ אורן חזן כי הוא יצטרף למאבק ולשביתת הרעב המתוכננת של המשפחות שהקימו מאהל מחאה מול ביתו של ראש הממשלה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

לכל התגובות