אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רפי כהן הוא השף שנעצר אמש בחשד לאיומים על שותפו העסקי צילום: אוראל כהן

רפי כהן הוא השף שנעצר אמש בחשד לאיומים על שותפו העסקי

בית משפט השלום בתל אביב שחרר היום ממעצר את השף שנעצר בחשד שאיים על שותפו העסקי כי "יכניס אותו לבית סוהר וירצח אותו". בית המשפט אסר על כהן להתקרב למתלונן במרחק של 500 מטרים ואסר עליו ליצור עמו כל קשר, ישיר או עקיף

07.11.2017, 10:50 | זוהר שחר לוי

בית משפט השלום בתל אביב שחרר היום (ג') ממעצר את השף רפי כהן שנעצר בחשד שאיים על שותפו העסקי כי "יכניס אותו לבית סוהר וירצח אותו". בית המשפט אסר על השף להתקרב למתלונן במרחק של 500 מטרים ואסר עליו ליצור עמו כל קשר, ישיר או עקיף.

כהן נעצר אמש על רקע תלונה של שותפו לשעבר שסיפר למשטרה כי לפני כשבועיים הגיע החשוד למשרדו שברחוב ראול ולנברג בתל אביב וכשפגש בו איים עליו שיפגע בו.  

 

קראו עוד בכלכליסט

בעקבות קבלת התלונה המשטרה פתחה בחקירה ופעלה לאיתורו של השף. אמש הוא אותר ונעצר והובא לחקירה בתחנת המשטרה.

בדיון שהתקיים הבוקר בבית משפט השלום בתל אביב טען נציג המשטרה, רס"ב יוני הירשהורן, כי כהן חשוד בעבירת איומים וכי איים על שותפו העסקי כי "יכניס אותו לבית סוהר וירצח אותו", זאת על רקע סכסוך בין השניים. לדברי הירשהורן, כהן נעצר לאחר שניסו לאתר אותו זמן רב וביקש להאריך את מעצרו ב-3 ימים.  

רפי כהן, צילום: אוראל כהן רפי כהן | צילום: אוראל כהן רפי כהן, צילום: אוראל כהן

סנגורו של השף, עו"ד תמיר סננס, אמר כי כהן אכן פגש במתלונן אך לדבריו לא איים עליו. "המחלוקת היחידה היא האם אמר 'אני אהרוג אותך' או לא, לכך יש שני עדים, המתלונן והחשוד.. איך אפשר לומר עליו שהוא מסוכן?". לדברי הסנגור, הרקע לסכסוך הוא ככל הנראה סכסוך שכנים.

השופט איתן קורנהאוזר הורה על שחרורו של כהן בערבות, תוך שהוא אוסר עליו להתקרב למתלונן. לפי החלטת בית המשפט "קיים יסוד לחשד הסביר המיוחס לחשוד".

אין זה מעצרו הראשון של כהן. בחודש ספטמבר האחרון הוא נעצר והואשם באיומים על עובדי בנק לאומי בתל אביב. הוא נעצר על ידי המשטרה לאחר שהות בחו"ל עם נחיתתו בישראל. לצד ההליכים הפליליים נגדו, נקלע כהן גם לקשיים כלכליים שבמסגרתם נעלם ממסעדת רפאל שהייתה בבעלותו ועובדיו ביקשו את פירוקה בבית המשפט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות