אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שנה בלבד לאחר שעזב את איי.בי.איי לטובת הקמת קרן גידור: רוני פילו מצטרף למתחרה פסגות צילום: עמית שעל

שנה בלבד לאחר שעזב את איי.בי.איי לטובת הקמת קרן גידור: רוני פילו מצטרף למתחרה פסגות

פילו, מנהל השקעות ותיק, צפוי להקים פעילות ניהול תיקים ללקוחות כשירים בבית ההשקעות ופסגות אף תרכוש את קרן הגידור שלו

07.11.2017, 11:07 | רחלי בינדמן

שנה בלבד לאחר שעזב את בית ההשקעות איי.בי.איי לאחר כמעט 25 שנה, רוני פילו מצטרף לבית ההשקעות פסגות במטרה להוביל פעילות חדשה ללקוחות כשירים, בדומה לפעילות הקיימת היום במיטב-דש ובאקסלנס.

קראו עוד בכלכליסט

פילו, מוותיקי הענף, הוא מנהל השקעות ותיק ואת מרבית שנותו בילה כמנהל השקעות ראשי של חברת ניהול התיקים של אי.בי.אי. לפני שנה, הצטרף פילו לשורה של בכירים ותיקים שעזבו את איי.בי.איי ועזב גם הוא לטובת יציאה לדרך עצמאית והקמת קרן גידור. אלא שכעת מתברר כי פילו החליט לעשות תפנית – להצטרף לפסגות ולהוביל פעילות ניהול תיקים ייעודית ללקוחות כשירים כאשר פסגות תקנה את קרן הגידור שלו – פרטו אופטימום והוא ימשיך לנהל אותה.

רוני פילו. מצטרף לפסגות, צילום: עמית שעל רוני פילו. מצטרף לפסגות | צילום: עמית שעל רוני פילו. מצטרף לפסגות, צילום: עמית שעל

אקסלנס ובאחרונה גם מיטב-דש וכן איי.בי.איי מחזיקים בפעילות ניהול תיקים ללקוחות כשירים וכעת פסגות רוצה להיכנס אף היא לתחום. מדובר בניהול תיקים ייעודי ללקוחות מתוחכמים שלא זקוקים להגנת הכללים המחמירים של רשות ניירות ערך ולכן אפשר לנהל את התיק שלהם בצורה יותר ריזיקנטית. מדובר במכשיר שדומה בעצם לקרן גידור אלא שבמקום שהכספים יעברו לקרן הם ממשיכים לשכב בחשבון הבנק של הלקוח שנותן הרשאה למנהל הקרן לפעול בהם.

ברק סורני מנכ"ל פסגות, שמגיע אף הוא מעולם ניהול ההשקעות וניהל במשך שנים את חברת ניהול התיקים של פסגות בטרם מונה למנכ"ל מסר הבוקר כי "הרחבת הפעילות הייעודית ללקוחות כשירים בפסגות היא עוד שלב באסטרטגיה שלנו לייצר ערך ללקוחות פסגות ולהציע להם שירות המותאם לצרכיהם. השירות יוצע הן ללקוחות פסגות והן ללקוחות חדשים. אני מאמין שהשילוב של מומחיות "בוטיק" תחת המעטפת של בית ההשקעות הגדול בישראל - מהווה קרקע פורייה לשיתופי פעולה נוספים וחדשניים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות