אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלי תחתונים: דלתא יוצאת משופרסל צילום: משרד המשפטים

בלי תחתונים: דלתא יוצאת משופרסל

לכלכליסט נודע כי בשל מחלוקת על תשלום עבור המלאי דלתא לא תמשיך לספק לשופרסל הלבשה תחתונה

08.11.2017, 08:24 | אורנה יפת

החל מינואר 2018 שופרסל תפסיק לרכוש סחורה מיצרנית הביגוד דלתא. ל”כלכליסט” נודע כי בין דלתא, ספקית של שופרסל בתחום ההלבשה התחתונה, לבין רשת השיווק הגדולה במדינה, קיימות מחלוקות בנוגע להמשך שיתוף הפעולה המסחרי וההסכם ביניהן לא יוארך.

קראו עוד בכלכליסט

שיתוף הפעולה בין דלתא לשופרסל החל בעבר כאשר דלתא מכרה לרשת פריטי הלבשה תחתונה תחת המותג צ’ירוקי. מאז כשל המותג ונמחק מהרשת, אך שיתוף הפעולה עם דלתא הורחב באמצעות מותג הבית של דלתא, D2. תחת המותג D2 נמכרים בשופרסל מארזים של תחתונים וגופיות וגרבונים לנשים.

מנכ"ל דלתא אייזק דבח. מותג הבית לא ישווק, צילום: אלעד גרשגורן מנכ"ל דלתא אייזק דבח. מותג הבית לא ישווק | צילום: אלעד גרשגורן מנכ"ל דלתא אייזק דבח. מותג הבית לא ישווק, צילום: אלעד גרשגורן

דלתא ישראל מספקת את הסחורה עבור הסניפים הגדולים בלבד של שופרסל. היקף הסחורה מוערך בעשרות אלפי שקלים בחודש. גורמים בענף האופנה טוענים כי הרשת ביקשה מדלתא לזכות אותה על המלאי שנותר לה במחסנים מהמותג צ’ירוקי, אך לאחר שבדלתא סירבו, החלו חילוקי הדעות בבין הצדדים, שטרם נפתרו. מדלתא נמסר בתגובה כי אין החברה נוהגת להתייחס ליחסים שלה עם ספקיה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות