אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

FinTech 2017

"חברות הפינטק הישראליות צריכות לא לפחד לפנות לשוק האסייתי"

בכנס פינטק 2017 שוחח רוני זהבי, מייסד הסטארט אפ Hi-Bob שמספק מערכת ניהול עובדים לחברות צומחות עם ליאור סימון, סגנית נשיא Arbor Ventures; "חלק מהאוכלוסיות הגדולות ביותר בעולם הן קהילות רשת, על מנת להצליח צריך לעשות את הקישורים הנכונים"

08.11.2017, 14:33 | יואב סטולר

במפגש השני בין יזמים שנערך בכנס פינטק 2017 של כלכליסט, בנק לאומי ו-KPMG שוחחו סגנית נשיא ומנהלת הפעילות בישראל של Arbor Ventures ליאור סימון, ורוני זהבי, מייסד הסטארט אפ Hi-Bob, בו השקיעה ארבור עצמה.

זהבי סיפר על "היי-בוב", שפיתח מערכת מבוססת ענן למנהלי משאבי אנוש בחברות קטנות ובינוניות של עד אלף עובדים. "אנחנו מייעדים את המוצר שלנו לחברות צומחות, ומספקים להן מערכת הדואגת לטפל בכל האלמנטים שנדרשים בניהול עובדים. בין אם בזכויות העובדים, שכרם, תגמולים ועוד", הסביר זהבי. "כשהכתר של המערכת הוא סוכן הביטוח הדיגיטלי שדואג גם לביטוח הבריאות, לפנסיה ולקרנות השונות - מתוך המערכת של המעסיק".

מימין: רוני זהבי וליאור סימון, צילום: עמית שעל מימין: רוני זהבי וליאור סימון | צילום: עמית שעל מימין: רוני זהבי וליאור סימון, צילום: עמית שעל

המערכת אותה פיתחו ב"היי-בוב", הפועלת כיום בישראל ובבריטניה ומתכוונת להתרחב לשוק האמריקאי בשנה הבאה, מעניקה למעסיק יכולת לאגור מידע ולהסיק ממנו מסקנות. "ניתן לנתח את הדאטה ולהבין אילו מהלכים ניהוליים ותגמולים הם יעילים, ומתי להציע אותם לעובד. זאת לצד היכולת להציע מבפנים את השירות והמוצרים שמספק סוכן הביטוח".

סימון, בוגרת שנקר, שליוותה בעבר במסגרת עבודתה בסקויה מספר אקזיטים בהם Kontera, Sansa, Wilocity, ו-Streamrail, הציגה את הקרן המתמקדת בפעילות עסקית בין ארה"ב, ישראל והמזרח. "בעולם בו חלק מהאוכלוסיות הגדולות ביותר הן למעשה קהילות רשת, על מנת להצליח צריך לעשות את הקישורים הנכונים.

"הגבולות כבר מזמן היטשטשו ואנחנו דואגים להכוונה ולחיבורים הנכונים עבור חברות הפינטק בישראל על מנת שאלו יפנו לשוק האסייתי. זהו שוק גדול ועצום, אבל בשל החשש והמחסומים הרבה פעמים הישראלים מעדיפים לגשת לשוק האמריקאי ולהתחרות בעשרות חברות דומות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות