אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיינדספייס מתרחבת ושחקנית חדשה בתחום מתחמי העבודה תפתח מרכז בנתניה צילום: אוראל כהן

מיינדספייס מתרחבת ושחקנית חדשה בתחום מתחמי העבודה תפתח מרכז בנתניה

חברת VIBE תקים חלל עבודה חדש בשטח של 1,000 מ"ר במתחם יכין פולג; מיינדספייס מתרחבת בלונדון ותקים חלל עבודה בשטח 3,400 מ"ר בשכונת שורדיץ׳

09.11.2017, 11:17 | דותן לוי

שחקן חדש בתחום מתחמי העבודה צפוי לפתוח חלל עבודה בשטח של כ-1,000 מ"ר במתחם יכין סנטר בפולג. החלל החדש הוא בבעלות ניר קלז ואסף לגזיאל ויקרא VIBE. מדובר בחלל בשטח 1,000 מ"ר שבהקמתו יושקעו כ-3 מיליון שקל. דמי השכירות המוערכים עומדים על כ-80 שקל למ"ר.

במקביל, חברת מיינדספייס המספקת משרדים מעוצבים וחללי עבודה משותפים ומחזיקה במספר סניפים בארץ ובחו"ל הודיעה כי תפתח מתחם משרדים נוסף בלונדון בשכונת שורדיץ׳ (Shoreditch) בלונדון, באזור ההייטק "טק סיטי". המתחם החדש, שצפוי להיפתח ברבעון השני של 2018, יתפרס על פני שתי קומות ועל שטח כולל של כ-3,400 מ״ר ויצטרף למתחם החברה בשכונת ווייטצ׳אפל (Whitechapel) שצפוי להיפתח בשבועות הקרובים. הסניף החדש צפוי לאכלס כ-900 חברי קהילה.

משרדי מיינדספייס, צילום: אוראל כהן משרדי מיינדספייס | צילום: אוראל כהן משרדי מיינדספייס, צילום: אוראל כהן

מאז שנוסדה בשנת 2014 על ידי דן זכאי ויותם אלרואי מיינדספייס פתחה ומפעילה 15 מתחמי עבודה עם למעלה מ-8,000 חברי קהילה בערים מרכזיות ברחבי העולם - תל אביב, הרצליה פיתוח, ברלין, המבורג, מינכן, ורשה, לונדון, ובקרוב גם בארה״ב.

לדברי מנכ״ל מיינדספייס דן זכאי: ״החיבור ללונדון מרגיש לנו טבעי ונכון. הביקוש למתחם הראשון שלנו בעיר בשכונת Whitechapel גבוה מאוד, ואנחנו שמחים להודיע על פתיחתו הצפויה של המתחם השני בשכונת Shoreditch, שהפכה למוקד תרבות ואמנות כמו גם למרכז טכנולוגי משמעותי בלונדון ובעולם״.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות