אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מדוע נלחמו הח"כים כדי לבטל חוק שנועד להוזיל לכם את דמי הניהול?

חברי הכנסת אמורים לדאוג לציבור ולהעביר חוקים לטובת האוכלוסיה. אלא שבפועל סוכני הביטוח הצליחו לגייס אותם שיעשו בדיוק הפוך

09.11.2017, 16:50 | רחלי בינדמן

חברי הכנסת אמורים לדאוג לציבור ולהעביר חוקים שמייטיבים עם האוכלוסיה. אז איך קרה שח"כ מיקי זוהר דרש השבוע מוועדת הכספים לבטל חוק שנועד להוזיל דמי ניהול לחוסכים לפנסיה?

"כלכליסט" מסביר בדיוק באיזה חוק מדובר, באיזה ניגוד עניינים של מעסיקים הוא נועד לטפל ואיך מי שנפגע ממנו - סוכני הביטוח - הצליחו לגייס ח"כים לבטל אותו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות31 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

30.
תשובה ל 29 - למה רוצים לבטל את החוק
אני לא יודע מה האינטרס האישי של החכי"ם לעשות זאת , אבל הפרדת התפעול מהשירות פשוט יוצר בלאגאן אטומי שבסופו של דבר פוגע במבוטח . לדוגמה , אם הלקוח מתקשר לסוכן לשאול אותו האם ההפקדה לפנסיה שלו תקינה החודש, בעבר הסוכן הוא זה שדאג שההפקדה תהיה תקינה וכיום הסוכן לא מטפל בזה ולכן במידה וההפקדה לא תקינה אין לו יכולת לבצע שינוי ומעכב אחרי זה . עכשיו המבוטח אמור להתנהל מול עוד גורם וזה רק על קצה המזלג . המצב הזה יצר המון בעיות להמון מבוטחים בשנה האחרונה ורק רוצים להחזיר את הגלגל לאחור עכשיו כי יש הרבה מבוטחים שנפגעו מהמצב החדש . לגבי נושא של הדמי ניהול והורדת התשלום - בכל מקרה כיום יש את הקופות שזכו במכרז של משרד האוצר - וזה כבר מורי את דמי הניהול במשק כך שהמהלך של הפרדת התפעול מהשירות די מיותר .. טוב שמחזירים את הגלגל לאחור ... בברכה ,
סוכן ביטוח  |  13.11.17
28.
דמי ניהול
לא יודע מי זאת האישה בסרטון ומי העורך שלה. גם אין לי מושג מה האינטרס של דוד ביטן ומיקי זוהר ומה רמת בקיאותם בנושא. אני עבדתי בתפקידי שטח וניהול בתחופ הפנסיוני ב 17 השנים האחרונות. סוכני הביטוח בשנים האחרונות לא רוצים לגעת בטיפול בפנסיה! כבר אין עמלה מפנסיה החל מ 2017 וסוכנים רבים מחפשים דרך לחדול מלטפל בתיקים קיימים שלהם שבחלקם הם מטפלים עשרות שנים! זאת האמת ! יתרה מכך הסוכנים הם כוח אלקטורלי אפסי ואין להם שום משמעות אלקטורלית. בקיצור סרטון הזוי מגמתי לא מקצועי בדיוק כמו דורית סלינגר שיושבת במגדל השן אין לה מושג על היא מקפחת ועל הנזקים שהיא גורמת לאזרחי ישראל - ראה ערך ביטוח סיעודי . מה שכן הכי חשוב שהתקשורת נותנת לה תמיכה עיוורת הרי זה מה שחשוב!
א  |  12.11.17
27.
לסוכני הביטוח המגיבים לכתבה : תשמעו על רמאות ונוכלות של סוכנת חברת ביטוח כלל
הייתי מבוטח בחברת כלל בביטוח אובדן כושר עבודה ,במסגרת ביטוח מנהלים שברשותי . לפני כ-15 שנה, סוכנת מטעם החברה שינתה לי סעיף זה מקבוע למשתנה. המשמעות היתה, הפיצוי בסעיף זה ירד מ-70% שכר ל-1%, זאת מבלי ליידע אותי על כך. עקב כך נאלצתי להפסיק ביטוח זה למרות גילי המבוגר. הסוכנת נעלמה וחברת כלל מתנערת מהמקרה. מפקחת על הביטוח לא עוזרת כמובן.
נפגע חברת ביטוח כלל  |  12.11.17
לכל התגובות