אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לואי סי.קיי על ההאשמות על הטרדות מיניות: "הסיפורים נכונים" צילום: גטי אימג'ס

לואי סי.קיי על ההאשמות על הטרדות מיניות: "הסיפורים נכונים"

הקומיקאי הגיב לראשונה על ההאשמות של חמש נשים שנחשפו בעיתון "הניו יורק טיימס": "ניצלתי את הכוח בצורה לא אחראית"

11.11.2017, 09:47 | שירות כלכליסט

הקומיקאי לואי סי.קיי הגיב אמש לראשונה על ההאשמות להתנהגות מינית לא הולמת שהעלו נגדו חמש נשים. בהצהרה הוא הודה באמיתות ההאשמות. "הסיפורים האלה נכונים. באותו הזמן שכנעתי את עצמי שפעלתי בסדר מכיוון שלא חשפתי בפני נשים את הזין שלי מבלי לבקש רשות קודם", כתב.

קראו עוד בכלכליסט

"בהמשך, וכנראה מאוחר מדי", המשיך סי.קיי, "למדתי שכשיש לך סמכות וכוח על פני מישהי לבקש ממנה להסתכל על הזין שלך אינה באמת בקשה... הכוח שהיה לי על פני הנשים הללו היה שהן העריצו אותי, וניצלתי את הכוח הזה בצורה לא אחראית".

הקומיקאי לואי סי.קיי. "מתכוון לקחת צעד לאחור" הקומיקאי לואי סי.קיי. "מתכוון לקחת צעד לאחור" הקומיקאי לואי סי.קיי. "מתכוון לקחת צעד לאחור"

הוא המשיך והביע חרטה על התנהגותו והבטיח כי הוא מנסה ללמוד מהטעויות שלו. "אתמול הבנתי עד כמה גרמתי לנשים הללו שהעריצו אותי להרגיש רע עם עצמן ולהתנהג בזהירות ליד גברים אחרים, שככל הנראה לא היו שמים אותן במצב הזה... אני מצר על כך שלא הגבתי להערצה שלהן על ידי הפיכה למודל חיקוי טוב עבורן וסיפקתי להן הנחיות כקומיקאי, במיוחד מכיוון שהערצתי את העבודה שלהן".

השמועות על התנהגותו הבלתי הולמת של סי.קיי נפוצו כבר מספר שנים, ועד כה הוא הכחיש אותן, אך ביום חמישי פרסם "הניו יורק טיימס" כתבה שבה פירטו חמש קומיקאיות את התנהלותו המינית מולן. בעקבות זאת, ביטלה נטפליקס שידור מתוכנן של מופע הסטנד אפ שלו, ו-HBO הסירה תכנים שלו מספריית ה-VOD. כמו כן, בוטלה ההפצה של סרטו החדש, I Love You, Daddy.

"לאורך הקריירה הארוכה שלי אמרתי כל מה שרציתי. אני מתכוון לקחת עכשיו צעד לאחור ולהקדיש זמן רב כדי להקשיב", סיכם את המכתב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות