אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רושפלד לנתניהו: "כל מה שאני מבקש זה פגישה בארבע עיניים" צילום: עמית שעל

רושפלד לנתניהו: "כל מה שאני מבקש זה פגישה בארבע עיניים"

השף, ששימש עד העונה כשופט במאסטר שף, העלה לאינסטגרם פוסט עם פנייה נרגשת להיפגש עם רה"מ כדי להציל את ענף המסעדנות המידרדר: "ביבי, תן לי 10 דקות - הן יהיו חשובות לי ולחברי ואולי יחזירו לכולנו את התיאבון שאבד לבנות פה את המשפחות והעתיד שלנו"

11.11.2017, 18:14 | שירות כלכליסט

"ביבי נתניהו קוראים לי יונתן רושפלד וכל מה שאני מבקש זה להיפגש איתך בארבע עיניים", כך פתח השף יונתן רושפלד פוסט באינסטגרם, שאותו הפנה לראש הממשלה. בפוסט מבקש רושפלד להיפגש עם נתניהו כדי להציל את ענף המסעדנות בישראל.

"לכל בקשה צריכה להיות סיבה טובה, נכון?", ממשיך רושפלד בפוסט. "ישראל היא מדינה מפולגת מלאה בצרות שיושבות לך על הראש. כל זה נכון, אז למה לפגוש טבח? מה זה דחוף או חשוב? אז אני אדבר בשם כל המסעדנים. אנחנו שומרים לך ולכולנו על השפיות! אנחנו נותנים לאנשים פיתה עם כדורי פלאפל חמים, שווארמה לחיילים, דגים על חופי הים שלך לתיירים המעטים שמגיעים עם חיוך, אנחנו קמים להכין קפה, לאפות לחם טרי, אנחנו קונים מחקלאים תוצרת ישראלית, אנחנו מחייכים ללקוחות שבאים ומקווים שהם יוצאים שבעי רצון.

ביבי נתניהו לי קוראים יונתן רושפלד וכל מה שאני מבקש זה להפגש אתך בארבע עיניים . לכל בקשה צריכה להיות סיבה טובה נכון ?. ישראל היא מדינה מפולגת מלאה בצרות שיושבות לך על הראש כל זה נכון אז למה לפגוש טבח ? מה זה דחוף או חשוב ? . אז אני אדבר בשם כל המסעדנים . אנחנו שומרים לך ולכולנו על השפיות ! אנחנו נותנים לאנשים מפיתה עם כדורי פלאפל חמים שאוורמה לחיילים דגים על חופי הים שלך לתיירים המעטים שמגיעים עם חיוך אנחנו קמים להכין קפה לאפות לחם טרי אנחנו קונים מחקלאים תוצרת ישראלית אנחנו מחייכים ללקוחות שבאים ומקווים שהם יוצאים שבאי רצון . אנחנו חוגגים איתם ימי הולדת וארועים מיוחדים ו״סתם" מגישים להם ארוחות עסקיות בוקר ערב לילה חג ומועד . אבל ביבי יקירי אנחנו מאבדים את החיוך את התשוקה וחלק חשוב מאיתנו שפזל פעם לארצות אחרות כבר נמצא שם והחליף את הדיכאון בחיוך ! אני נולדתי בקיבוץ בדרום וחלום חיי היה לכבוש את העיר הגדולה שלנו !!!! לא פריז לא ניו יורק ולא לונדון וכן!!!! יש היו ויהיו לי הזדמנויות . לא !!!! אני רוצה להיות שף ישראלי שגאה כמו חברי הצרפתים האנגלים הדנים שהארץ שלהם גאה ותומכת בפועלם והם מפארים אותה . ביבי תן לי עשר דקות הם יהיו חשובות לי לחברי ואולי יחזירו לכולנו את ה.... תאבון שאבד לבנות פה את המשפחות והעתיד שלנו .תודה יונתן רושפלד טבח

A post shared by @roshfeld_food on

"אנחנו חוגגים איתם ימי הולדת וארועים מיוחדים ו'סתם' מגישים להם ארוחות עסקיות - בוקר, ערב, לילה חג ומועד. אבל ביבי יקירי אנחנו מאבדים את החיוך את התשוקה וחלק חשוב מאיתנו שפזל פעם לארצות אחרות כבר נמצא שם והחליף את הדיכאון בחיוך! אני נולדתי בקיבוץ בדרום וחלום חיי היה לכבוש את העיר הגדולה שלנו !!!! לא פריז, לא ניו יורק ולא לונדון וכן!!!! יש היו ויהיו לי הזדמנויות . לא !!!! אני רוצה להיות שף ישראלי שגאה כמו חברי הצרפתים האנגלים הדנים שהארץ שלהם גאה ותומכת בפועלם והם מפארים אותה . ביבי תן לי עשר דקות - הן יהיו חשובות לי ולחברי ואולי יחזירו לכולנו את ה.... תיאבון שאבד לבנות פה את המשפחות והעתיד שלנו".

את הפוסט חתם רושפלד במילים - "תודה יונתן רושפלד, טבח".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
מה מסרו בתגובה מלשכתו של נתניהו?
רושפלד, מה אתה חושב, שתלך עם הדיעות שלך ישר למלך? כמה יין שתית? אם נתניהו יפגוש אותך, אז הוא יאלץ להיפגש עם כל אחד מאיתנו מסביב לשעון. מה הוא רופא משפחה? עדיף שתפרסם מאמר חריף בעניין. תצבור תמיכת דעת הקהל והתקשורת. תעבור כמה משוחות בדרך ונתניהו יצטרך להתייחס לעניין.. ואני גם לא מבין מה ההצעה שלך לביבי? להוריד מיסים למסעדות? להקשות על הקמת מסעדות חדשות? להטיל קנסות על רשתות מחול כמו מקדונלד ? לתת היתרי בנייה למסעדות במקומות טובים יותר. להרים מחירים בסופר? נראה כמו לפגוע בתחרות מול עסקים אחרים.
אייל  |  19.11.17
24.
יונתן היקר
הנה אני כותב לך מדם ליבי. אני רוצה לסעוד במסעדה שלך אבל לא יכול. וכל זאת משום שאתם המסעדנים גובים מחירי רצח והאוכל לא תמיד משהו. אבל יש גם קרן אור בקצה המנהרה אפשר גם אפשר להצליח בעסקי המסעדנות. להלן המתכון: 1. הורד מחירים והעלה במקביל את מספר הסועדים. (שים לב האחד גורר את השני). 2. מקם את המסעדה במקום נגיש עם מספיק מקום לחניה. 3. הקפד על איכות חומרי הגלם, טעם המזון והמנות המוגשות, כל העת. אין מצב של שליטה מרחוק. 4. צור אווירה נעימה במסעדה. גם מבחינת המראה וגם מבחינת היחס אל הסועדים. 5. הקפד על שרותים נקיים כל העת. אם תעמוד בכל אלו ההצלחה מובטחת.
בני  |  16.11.17
22.
הייתי שמח - לעזור אבל אם ניפגש
משטרת ישראל תרצה להקים עוד תיק חקירה, 8000 או 9000 ולא נעים לי מהמשטרה. הפשע משתולל, מכוניות מתפוצצות בנתיבי אילון, משפחות הפשע חוגגות - אבל המשטרה תעדיף לחקור שנתיים אם הבאת לי געפילטע פיש לפגישה. אז אני מבקש את סליחתך ומאחל לך רק טוב. בנימין.
בנימין  |  16.11.17
לכל התגובות