אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מאות חבילות ניזוקו: פריצה במרכז המיון של הדואר במודיעין צילום: אוראל כהן

מאות חבילות ניזוקו: פריצה במרכז המיון של הדואר במודיעין

מרכז המיון הלוגיסטי נחנך לפני כחודשיים בהשקעה של 100 מיליון שקל. מדואר ישראל נמסר כי לא נגנבו פריטים מהמקום: "החבילות הועברו לטיפול שירות הלקוחות ואנו נעדכן את הלקוחות הרלוונטיים וניצור איתם קשר"

12.11.2017, 09:43 | אביב גוטר
חברת דואר ישראל הודיעה כי בלילה שבין שישי לשבת אירעה פריצה במרכז הסחר המקוון במודיעין.

קראו עוד בכלכליסט

מדואר ישראל נמסר כי הוגשה תלונה במשטרה, וכי על פי המידע שבידה לא נגנבו פריטים מהמקום אך מאות פריטים ניזוקו.

"החבילות הועברו לטיפול שירות הלקוחות ואנו נעדכן את הלקוחות הרלוונטיים וניצור איתם קשר".

מרכז במיון הלוגיסטי החדש של הדואר נחנך באופן רשמי לפני כחודשיים בהשקעה של 100 מיליון שקל. המרכז מתפרס על פני כ-18 דונם באזור התעשייה במודיעין, הוא ערוך לקלוט כ-100 מיליון חבילות בשנה.

מדובר באירוע חריג בתקופה רגישה עבור הדואר שהתכונן באופן מיוחד לקראת הרבעון הרביעי המאופיין בתקופת שיא בהזמנות בעקבות ימי קניות מרוכזים באינטרנט.

מרכז החבילות המקוון במודיעין (ארכיון), צילום: עוזי בלומר מרכז החבילות המקוון במודיעין (ארכיון) | צילום: עוזי בלומר מרכז החבילות המקוון במודיעין (ארכיון), צילום: עוזי בלומר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
ישראל - מדינת עולם שלישי
הייתי צריך לקבל חבילה, כשהחבילה הייתה בחו"ל יידעו אותי באינטרנט היכן החבילה בכל רגע, מהרגע שעלתה החבילה למטוס - איפול כבד, אין יותר מידע עד שמקבלים או שלא מקבלים בכלל. דואר שיודע שנמצאות אצלו חבילות, לא משאיר שומר בכמה שקלים בלילה במרכז מיון כזה ? חוסר אחריות, רשלנות, חוסר מחשבה. על דבר כזה המנכ"ל וכל שדרת הניהול חייבת להתפטר עוד אתמול
מטריד ומרגיז  |  12.11.17
8.
חבילה שנפתחה ונגנבו ממנה פריטים
להערכתי זה ממש לא אירוע חריג!!!! אני שלחתי חבילה לבן שלי שלומד בניו יורק. החבילה הגיעה אליו אחרי 5 ימי עסקים כשהיא מפורקת לגמרי. היה בה תיק בד שהיה ארוז באריזת מתנה יחד עם מחברת ו 100$ ואריזה זו נקרעה לחלוטין, הכסף נגנב והמחברת הוחתמה בשמן. כמו כן, ארזתי לו עוגיות של בית וכל העוגיות היו מפוררות לחלוטין וקופסת הפח בה הן היו ארוזות, מעוכה לגמרי. אני רוצה לדעת איך דבר כזה יכול לקרות בדואר ישראל? כיצד אני יכולה לקבל פיצוי עבור הנזק שנגרם לי ולבני גם מבחינה חומרית כספית וגם מבחינה נפשית. לא מקובל עלי שאני לא יכולה לסמוך על דואר ישראל שדברים יגיעו בשלום לאן שאני שולחת אותם. יש ברשותי תמונות לנראות החבילה כפי שהיא הגיעה לידיו של בני.
סמדר רייף  |  12.11.17
לכל התגובות