אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
החל אכלוס פרויקט "יהודה הלוי 41"  במרכז הרצליה צילום: artmodels

החל אכלוס פרויקט "יהודה הלוי 41" במרכז הרצליה

מחירי הדירות מתחילת שיווק הפרויקט ועד היום קפצו ב כ 18%

12.11.2017, 13:50 | בשיתוף אורבן נדל"ן

בחזרה לערוץ התחדשות עירונית>>

החל אכלוס פרויקט "יהודה הלוי " בהרצליה של חברת "אורבן נדל"ן". מדובר בפרויקט, שנבנה במסגרת הליך תמ"א 38/1 במרכז העיר. מניתוח סיכום המכירות בפרויקט שערכה החברה, עולה כי מחירי הדירות קפצו מאז שיווק הדירה הראשונה ועד לסיום המכירות בכ 18% אחוזים. לפני שלוש שנים נמכרה הדירה הראשונה בפרויקט ב- 18,500 ₪ למ"ר והאחרונה נמכרה השנה ב-22,500 ₪ למ"ר.

הפרויקט ממוקם, ברחוב יהודה הלוי השקט הנמצא במרחק הליכה ממרכז העיר המציע שפע חנויות ובתי עסק , בתי קפה ומסעדות. במסגרת הפרויקט בוצע חיזוק וחידוש הבניין הקיים ותוספת של 4 דירות חדשות דירת גן, דירת 4 חדרים, דופלקס גג 5 חדרים ופנטהאוז מפואר בן 5 חדרים . הפרויקט מאופיין באדריכלות חוץ יוצאת דופן בדירות הנבנות בסטנדרט בנייה גבוה ומתוכנן על ידי האדריכלים עדנה מור ואורלי כשדאי.

דוד זהבי, מנכ"ל ובעלים משותף של חברת אורבן נדל"ן ויו"ר יזמי התמ"א בשרון: "הפרויקט ממוקם במיקום שקט אך נגיש מאוד למרכז העיר של הרצליה מה שמאפשר לשלב איכות חיים יחד עם נוחות ונגישות לכל מוסדות העיר. הרצליה היא בין הערים המובילות בשרון בפרויקטים של התחדשות עירונית וזהו פרויקט נוסף המתווסף לשורה ארוכה של פרויקטים שהחברה מקדמת באזור השרון ונמצאים בשלבי ביצוע שונים. אנחנו שמחים על סיום הפרויקט ומברכים את הדיירים על כניסתם לדירות החדשות."

דוד זהבי, צילום: אסף פינצ דוד זהבי | צילום: אסף פינצ'וק דוד זהבי, צילום: אסף פינצ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות