אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תוצאות שיא לאינרום: תחלק את מלוא הרווחים כדיבידנד צילום: יח"צ

תוצאות שיא לאינרום: תחלק את מלוא הרווחים כדיבידנד

החברה סיימה את הרבעון השלישי עם עלייה של 34% ברווח הנקי ל-39 מיליון שקל - יתרת הרווח האפשרי לחלוקה, 33.5 מיליון שקל, תחולק לבעלי המניות

13.11.2017, 11:03 | אורן פרוינד

אינרום תעשיות בנייה שבשליטת קרן פימי סוגרת רבעון עם צמיחה מרשימה ברוחיות ובמחזור המכירות: החברה האם של איטונג, כרמית מיסטר-פיקס ונירלט סיימה את הרבעון השלישי עם עלייה של 34% ברווח הנקי ל-39.4 מיליון שקל - המכירות גדלו ב-10.4% ל-265.8 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

שינויים שערי המט"ח תרמו גם הם למכירות ברבעון. הרווח התפעולי צמח בשיעור של כ-16.3% והסתכם בסכום של כ-51.3 מיליון שקל (שיעור של 19.3% מהמכירות),

בהשוואה לסכום של כ-44.1 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד (שיעור של 18.3% מהמכירות). בהתאם, ה-EBITDA הרבעוני עלה ב-14.3% לרמת שיא של 59.2 מיליון שקל.

במקביל לפרסום הדוחות החליט דירקטוריון החברה על חלוקת דיבידנד של מלוא יתרת הרווחים הראויים לחלוקה שלה - סכום של כ-33.5 מיליון שקל (כ-0.31 שקל למניה).

אינרום מחלקת דיבידנדים באופן שוטף, בהמשך למדיניות חלוקת דיבידנדים שנתית שאימצה בעבר. בפועל ממועד רישומה למסחר לראשונה לפני כשלוש שנים וחצי, ביוני 2014, היא חילקה את מלוא רווחיה כדיבידנדים, בסכום כולל של כ-345 מיליון שקל. הסכום משקף תשואת דיבידנד ממוצעת  של כ- 10% בשנה.

אלדד בן-משה, מנכ"ל אינרום תעשיות בנייה אמר לאחר הדוחות: "במהלך הרבעון הגענו להסכמות עם קבוצת Xella העולמית בקשר להמשך שימוש ארוך טווח במותג איטונג וכן הגברנו את קצב ההשקעות במפעלי התעשייה שלנו כחלק מהיערכותנו להמשך צמיחה ארוכת טווח של ענפי הבנייה והשיפוצים בהם אנו ממוקדים. כל זאת, לצד המשך חלוקת דיבידנדים ניכרת לבעלי מניותינו. כל היעדים הללו הושגו בזכות המשאב האנושי הנהדר הקיים בקבוצה".

אלדד בן משה מנכ"ל אינרום , צילום: אלעד גרשגורן   אלדד בן משה מנכ"ל אינרום | צילום: אלעד גרשגורן אלדד בן משה מנכ"ל אינרום , צילום: אלעד גרשגורן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות